Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Aktivní prvky  >  Repeatery, transceivery, konventory

Repeatery, transceivery, konventory

21 produktů
Produktů na stránku:
Seřadit:
Cena od
do

Výrobce

 

Gembird WNP-RP-002

Gembird Výrobce

300 Mbps WiFi opakovač s integrovanými anténami - podporuje všechny IEEE802.11b/g/n WiFi standardy - Maximální WLAN bezpečnost skrze protokoly WPA2, WPA a WEP(128/64) - může být použito i jako router - v módu "repeater" může LAN port sloužit k drátovému ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

NETGEAR EX6200-100PES

Netgear Výrobce

WiFi Technology 802.11ac WiFi PerformanceAC1200 (300 Mbps+900 Mbps)† WiFi Band Dual Band 2.4 & 5GHz Number of Ethernet Ports Five (5) 10/100/1000 Ethernet ports with auto-sensing technology Number of USB Ports One (1) USB 3.0 port Key Features Extends ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

TP-LINK TL-SM311LM

TP-link Výrobce

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

TP-LINK TL-SM311LS

TP-link Výrobce

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prost...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

SFP modul transceiver, 155Mbps, 100BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC

Optický SFP modul. Formát: SFP Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: SM Přenosová rychlost: 100Mbps Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet Přenosový protokol: SDH STM-1 Dosah: 10km Kompatibilita: CISCO Vlnová délka:131...

Do obchodu

SFP modul Net-X SFP modul/ 1G/ RJ45/ 100m/ Cisco kompatibilní

SFP transcievery s RJ45 metalickým konektorem. Doplňují jeden RJ45 port. Pozor: přepínatelný modul může být použit jen v SFP slotu, který podporuje přepínání Formát: SFP Rychlost: 1000Mbps Typ: metalický Vzdálenost: 100m Konektor: RJ45 Kompatibilita: C...

Do obchodu

SFP modul TP-Link TL-SM321A WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul

Modul TP-LINK TL-SM321A díky technologii WDM umožňuje přenos dat přes jedno optické vlákno obousměrně. Umožní komunikovat až na vzdálenost 10 kilometrů skvělou přenosovou rychlostí až 1,25 Gbps. TP-LINK TL-SM321A stačí vložit do SFP slotu swtiche, popříp...

Do obchodu

SFP modul TP-Link TL-SM321B WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC modul TP-LINK TL-SM321B určený pro rozvod či zakončení optické síťové trasy na vzdálenost až 10 km při maximální rychlosti 1,25 Gbit/s (1000Base-BX). MiniGBIC moduly je možné osazovat postupně dle aktuálních požadavků na rychlost sítě. Při změn...

Do obchodu

EMGO Repeater wifi 300M U25

provozní módy: AP, klient, klient WISP, repeater, repeater WISP, bridge, router, síťové rozhraní: 1× 10/100M RJ45 tlačítka: 1× WPS/reset funkce rychlého připojení WPS: PBC, PIN bezdrátové standardy: IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802....

Do obchodu

Propojovací kabel Mikrotik S+DA0003 SFP/SFP+, 3m

Přímý 3 m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení (např. CCR1036-8G-2S+) na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Jsou plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

Do obchodu

SFP modul Mikrotik S-31DLC20D SM, 20km, 1.25G

S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, pro dvaceti kilometrové single mod spoje s DDM. Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016...

Do obchodu

TP-Link MC220L Transceiver 1000TX/1000FX, SFP slot for miniGBIC moduls - MC220L

Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Výška: 27 mm; Šířka: 94.5 mm; Délka: 73 mm

Do obchodu

TP-Link MC110CS Media Converter 100TX/100FX SM, SC, 20 km - MC110CS

Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseFX - SC; Výška: 27 mm; Šířka: 94.5 mm; Délka: 73 mm

Do obchodu

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM SFP LC SM Module, 10km, TX/RX: 1310/1550 nm - TL-SM321B

Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseBX - LC; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Typ kabeláže: single-mode optický kabel 9/125 (OS1); Doplňující informace: IEEE 802....

Do obchodu

TP-Link MC210CS Gigabit Media Converter 1000TX/1000FX SM, SC, 15 km - MC210CS

Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Síťový protokol a typ konektoru 2: GigabitEthernet 1000BaseFX - SC; Výška: 27 mm; Šířka: 94.5 mm; Délka: 73 mm

Do obchodu

TP-Link MC100CM Media Converter 100TX/100FX MM, SC, 2 km - MC100CM

Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseFX - SC; Výška: 27 mm; Šířka: 94.5 mm; Délka: 73 mm

Do obchodu

SFP modul Mikrotik S-RJ01 RJ-45 10/100/1000Mbit, 100m, 1.25G

S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většinou gigabit SFP portů, které jsou k dispozici na různých síťových zařízeních. Dodává se společně s CCR1016-12S-1S +, nyní je k dispozici také samostatně. Paramtery a specifikace Produ...

Do obchodu

Edimax 1000BaseSX SFP MiniGBIC LC MM module, 850nm, max. 220-550m - MG-1000AMA

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)

Do obchodu

SFP modul Mikrotik S-3553LC20D Pár Mikrotik SM SFP modulů 1.25G (20km)

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů pro spoje do vzdálenosti 20km: S-35LC20D (LC konektor, T1310nm/R1550nm, podpora DDM) S-53LC20D (LC konektor, T1550nm/R1310nm, podpora DDM) Kompatibilitní s: RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB...

Do obchodu

ASUS RP-N12, Rozšiřovač pokrytí / přístupový bod / multimediální most třídy Wireless-N300

Rozšiřovač pokrytí / přístupový bod / multimediální most třídy Wireless-N300 Externí anténa rozšiřuje pokrytí bezdrátovým signálem a zvyšuje výkon sítě Wi-Fi. Rychlé a bezpečné nastavení stisknutím tlačítka WPS. Inteligentní LED indikátor síly signá...

Do obchodu

TP-Link MC200CM Gigabit Media Converter 1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km - MC200CM

Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Síťový protokol a typ konektoru 2: GigabitEthernet 1000BaseFX - SC; Výška: 27 mm; Šířka: 94.5 mm; Délka: 73 mm

Do obchodu

Nejnovější Repeatery, transceivery, konventory:

Gembird WNP-RP-002

300 Mbps WiFi opakovač s integrovanými anténami - podporuje všechny IEEE802.11b/g/n WiFi standardy - Maximální WLAN bezpečnost skrze protokoly WPA2, WPA a WEP(128/64) - může být použito i jako router - v módu "repeater" může LAN port sloužit k drátovému ...

Do obchodu

NETGEAR EX6200-100PES

WiFi Technology 802.11ac WiFi PerformanceAC1200 (300 Mbps+900 Mbps)† WiFi Band Dual Band 2.4 & 5GHz Number of Ethernet Ports Five (5) 10/100/1000 Ethernet ports with auto-sensing technology Number of USB Ports One (1) USB 3.0 port Key Features Extends ...

Do obchodu

TP-LINK TL-SM311LS

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prost...

Do obchodu

TP-LINK TL-SM311LM

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu ...

Do obchodu

Srovnání cen Repeatery, transceivery, konventory

Na CoChces.cz najdete ty nejnižší ceny v kategorii Repeatery, transceivery, konventory Prošli jsme ceny u celkem 4 produktů a našli pro vás ty nejvýhodnější akční nabídky. Na CoChces.cz můžete vybírat Repeatery, transceivery, konventory dle požadovaných parametrů a jednoduše si srovnat ceny z různých internetových obchodů a vybrat tu nejnižší.

CoChces.cz rovná ceny do latě a pomáhá vám najít nejlevnější produkty z 3 internetových obchodů. S Cochces.cz ušetříte a naleznete tu nejlevnější variantu vašeho oblíbeného produktu. Nenechte si ujít žádnou slevu a porovnávejte ceny zboží na CoChces.cz.

CoChces.cz je nejrychleji rostoucí srovnávač v ČR, na kterém vám neunikne žádný nový produkt na trhu. Nevíte si rady s výběrem toho nejlepšího produktu? Zkuste se inspirovat v kategorii TOP produktů, ve které naleznete ty nejčastěji navštěvované produkty. Pátrejte, srovnávejte a nakupujte nejlevněji s CoChces.cz.