Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jack 3 5 mm kabel

Nalezeno 174 produktů

Crono E13B

Crono E13B - sluchátka špuntová, jack 3.5mm, černá : Stylová sluchátka Crono jsou dostupným řešením pro poslech hudby nejen na cestách. Ať už jste kdekoli, užijte si čistý zvuk. Typ sluchátek: - špunty Konektor: - 3,5mm Stereo jack Odstup signál/šum: - 102dB +/-3dB Impedance: - 32 Ohm Šířka pásma: - 20Hz - 20kHz Délka přívodní šňůry: - 120 cm Regul...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Crono E14R

Crono E14R - sluchátka špuntová, jack 3.5mm, červená : Stylová sluchátka Crono jsou dostupným řešením pro poslech hudby nejen na cestách. Ať už jste kdekoli, užijte si čistý zvuk. Typ sluchátek: - špunty Konektor: - 3,5mm Stereo jack Odstup signál/šum: - 102dB +/-3dB Impedance: - 32 Ohm Šířka pásma: - 20Hz - 20kHz Délka přívodní šňůry: - 120 cm R...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Crono E14M

Crono E14M - sluchátka špuntová, jack 3.5mm, modrá : Stylová sluchátka jsou dostupným řešením pro poslech hudby nejen na cestách. Ať už jste kdekoli, užijte si čistý zvuk. Typ sluchátek: - špunty Konektor: - 3,5mm Stereo jack Odstup signál/šum: - 102dB +/-3dB Impedance: - 32 Ohm Šířka pásma: - 20Hz - 20kHz Délka přívodní šňůry: - 120 cm Regulace hl...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Crono E-11W

Crono E-11W Sluchátka , bílá ( pecky ) : Stylová sluchátka Crono E-11W jsou dostupným řešením pro poslech hudby nejen na cestách. Ať už jste kdekoli, užijte si čistý zvuk. Typ sluchátek: - špunty Konektor: - 3,5mm Stereo jack Odstup signál/šum: - 102dB +/-3dB Impedance: - 32 Ohm Šířka pásma: - 20Hz - 20kHz Délka přívodní šňůry: - 120 cm Regulace hlasitosti: ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Yongnuo PC Sync 2,5mm jack

Synchronizační kabel PC Sync - 2,5mm jack, Yongnuo Synchronizační kabel vhodný pro propojení radiových odpalovačů a externích systémových blesků se synchronizačním konektorem. Jedna strana PC sync a druhá strana synchronizační konektor. Délka kabelu 20cm. Kompatibilní se zařízeními: Blesky se synchronizačním konektorem a radiové odpalovače vybavené synchroniza...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

AVACOM jack C.36

Nabíjecí Jack pro Notebooky C36 (Square yellow 11x4,5mm) pro Lenovo X1, U330

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

AVACOM jack C.32

Nabíjecí Jack pro Notebooky C32 (4,5 x 2,8mm) pro Dell XPS 13

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

AVACOM jack C.13

Nabíjecí Jack pro Notebooky C13 (6,5 x 3mm) pro Toshiba

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

AVACOM jack C.8

Nabíjecí Jack pro Notebooky C8 (7,53 x 7,3mm) pro Dell

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

AVACOM jack C.18

Nabíjecí Jack pro Notebooky C18 (6,54 x 3,2mm) pro Dell

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Genius HS-200C Dual Jack

Headset Genius HS-200C od firmy Genius se hodí např. pro online chatování při hrách nebo pro povídání si s přáteli. Jedná se o sluchátka kombinovaná s mikrofonem. Sluchátka jsou klasického provedení a mají frekvenční rozsah 20Hz až 20kHz (nehodí se tedy příliš na poslech hudby apod.). Mikrofon je samozřejmě snadno polohovatelný. Citlivost sluchátek činní 105 dB a mikro...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Genius HS-400A Dual Jack

Hráči počítačových her si jistě chtějí užívat své herní vrcholy s největším nasazením. Ke hře je potřeba mít kvalitní herní stroj a zvolit si špičkové příslušenství - rychlou myš, pohodlnou klávesnici a nesmí chybět ani dokonalý zvuk, kterého dosáhnete použitím nejmodernějších sluchátek. Sluchátka Genius HS-400A jsou pro toto využití ideálním kandidátem. Nabídnou špičk...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Celly BSIDE

Univerzální špuntová sluchátka CELLY BSIDE s plochým kabelem, odolným proti zamotání. Univerzální konektor jack 3,5 mm vhodný pro chytré telefony MP3 či MP4 přehrávače a adaptér pro zařízení Nokia. Sluchátka mají tlačítko pro příjímání hovorů a vestavěný mikrofon s technologií redukce okolního hluku. Rovněž mají dálkové ovládání hudby: 1 kliknutí: play / pause, 2 kliknutí...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Zalman ZM-HPS200

Moderní sluchátka s mikrofonem, které ocení především hráči počítačových her, ale i milovníci videotelefonie a multimédií. Nabízejí obrovský uživatelský komfort a vynikající reprodukci zvuku za každých okolností - s plnými výškami a bouřlivými basy. Sluchátka jsou vybavena 40 milimetrovou řídící jednotkou a citlivým mikrofonem, jenž lze nastavit přesně dle vašich představ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Crono HM-53B

Crono HM-53B Sluchátka s mikrofonem , černá : Multimediální sluchátka s mikrofonem Crono HM-53B jsou vhodná jak pro kvalitní poslech hudby, tak pro účely výuky, nebo komunikace. Díky pohodlnému polstrování a kvalitním reproduktorům se postarají o Váš komfort a požitek z reprodukce. Typ sluchátek: - sluchátka s mikrofonem Konektor: - 2x 3,5mm Stereo jack Odstup signá...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Genius HS-400A Single Jack

Hráči počítačových her si jistě chtějí užívat své herní vrcholy s největším nasazením. Ke hře je potřeba mít kvalitní herní stroj a zvolit si špičkové příslušenství - rychlou myš, pohodlnou klávesnici a nesmí chybět ani dokonalý zvuk, kterého dosáhnete použitím nejmodernějších sluchátek. Sluchátka Genius HS-400A jsou pro toto využití ideálním kandidátem. Nabídnou špičk...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Crono HM-52B

Crono HM-52B Sluchátka s mikrofonem , černá "Univerzální kompaktní náhlavní sada. Doporučeno pro videokonference, internetová volání, výborná pomůcka pro jazykové učebny, využití při jazykových rozborech a diktátech. Typ sluchátek: - sluchátka s mikrofonem Konektor: - 2x 3,5mm Stereo jack Odstup signál/šum: - 95dB +/-3dB Impedance: - 32 Ohm Šířka pásma: - ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

BELKIN Y, konektor 3,5mm/kolíky 2RCA - 2,1m

Specifikace Kabel BELKIN audio zvukový Y, konektor 3,5mm/kolíky 2RCA - 2,1m -Blue (AV20604qp07) BelkinAV kabel zvukový Y, konektor 3,5mm/kolíky 2RCA - 2,1m Kabel pro připojení přenosného audio přehrávače ke stereofonnímu systému BelkinAV: propojovací prvky pro připojení přenosného audio přehrávače ke stereofonnímu systému BelkinAV řady Blue Series tvoří přechod z jednoho ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

CellularLine HORNET

Pecková sluchátka pro mobilní telefony a tablety na každou chvilku.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

MANTA MMS001

Mikrosystém Manta v moderním desénovém zpracování se jistě stane vaší dobrým společníkem při poslechu vaší oblíbené hudby. Tu můžete reprodukovat jak z klasického CD, tak z externího zdroje a to díky USB konektoru. Samozřejmostí je digitální FM rádio, dálkový ovladač a samozřejmě také velmi slušný zvuk díky dvěma odnímatelným reproduktorům o výkonu 2 x 5W....

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

MANTA MMS002

Mikrosystém Manta v moderním desénovém zpracování se jistě stane vaší dobrým společníkem při poslechu vaší oblíbené hudby. Tu můžete reprodukovat jak z klasického CD, tak z externího zdroje a to díky USB konektoru. Samozřejmostí je digitální FM rádio, dálkový ovladač a samozřejmě také velmi slušný zvuk díky dvěma odnímatelným reproduktorům o výkonu 2 x 5W....

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Genius HS-G550

Základní parametry Typ: Náhlavní Frekvenční rozsah min. [Hz]: 20 Frekvenční rozsah max. [kHz]: 20 Konektor: 3.5mm (TRS) Citlivost [dBA]: 102 Impedance [Ohm]: 32 Váha [g]: 360 Herní: Ano Mikrofon: Ano Zajímavý herní headset s kvalitními sluchátky a mikrofonem, frekvenční rozsah 20Hz až 20kHz, citlivost 102dB ±...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

CellularLine Mosquito

CellularLine Mosquito s mikrofonem / in-ear / 3.5 mm jack / černá Díky technologii "Clear Voyce" vám tato sluchátka s mikrofonem poskytují jasnou a precizní zvukovou reprodukci. Ideální řešení pro ty, kteří hledají zařízení pro kvalitní poslech hudby i telefonní hovory. Gumové pecky do uší a jejich inovativní, ergonomický tvar "Ear Grip" zajišťuje naprostý komfort a ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

CellularLine MANTIS

CellularLine MANTIS In-ear sluchátka s mikrofonem Sluchátka do uší MANTIS od firmy CELLULARLINE zaručují maximální praktičnost a učiněný komfort. Inovativní tvar kapslí do uší se zvukovými kanálky přináší perfektní, izolovaný a čistý zvuk. Exkluzivní ultra jemné povrchové provedení ještě umocní pohodlí při nošení. Plochý kabel, který je odolný proti zamotání. Vestavěný...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Modecom MC-S1

Výkonné multimediální reproduktory poskytující nevídanou zvukovou kvalitu v jejich cenové relaci. Subwoofer obstarává nízké frekvence. O čisté výšky ho pak doplňují kompaktní satelity. Ty jsou navíc vybaveny mechanismem pro uchycení na zeď, což jistě oceníte, zejména pokud máte málo místa na pracovním stole.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

USB Data kabel Motorola V300/ 500/ 600

Motorola V300/V500/V600 (DATA/FAX) podpora GPRS + nabíjení

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Duko-Exim Zrcátko kabelkové 55x8 3062

Praktické zrcátko najde místo v každé dámské kabelce.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Genius HS-05A

Za touto značkou stojí taiwanský výrobce KYE Systems, který se zaměřuje na produkci velkého sortimentu počítačového příslušenství a menšího počtu počítačových komponent. Řada HP představuje tzv. headsety, tedy sady sluchátek s integrovaným mikrofonem, který lze snadno použít ke komunikaci po internetu, konferencím či nahrávání hlasu. Tato za příjemný peníz poměrně kval...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Yongnuo LS-PC635

Yongnuo synchronizační kabel LS-PC635 PC Sync - 6,35mm s redukcí na 3,5mm Synchronizační kabel vhodný pro propojení radiových odpalovačů Yongnuo YN-622 C/N a nejen studiových blesků s 3,5mm a 6,25mm synchronizačním konektorem. Jedna strana PC sync a druhá strana 6,25mm jack konektor + redukce na 3,5mm jack. Délka kabelu 30 - 90cm. Kompatibilní se zařízeními: ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Panasonic RP-HT010E

Základní parametry Typ: Náhlavní Frekvenční rozsah min. [Hz]: 16 Frekvenční rozsah max. [kHz]: 22 Konektor: 3.5mm (TRS) Citlivost [dBA]: 102 Impedance [Ohm]: 24 Váha [g]: 60 Náhlavní sluchátka, lehká a pohodlná, frekvenční rozsah od 16 do 22 000 Hz, impedance 24 Ohmů a citlivost 102 dB.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Genius GHP-420S

Základní parametry Typ: Náhlavní Frekvenční rozsah min. [Hz]: 20 Frekvenční rozsah max. [kHz]: 20 Konektor: 3.5mm (TRS) Citlivost [dBA]: 107 Impedance [Ohm]: 32 Sluchátka s obdélníkovými náušníky, frekvenční rozsah 20 Hz až 20 KHz, 30mm měniče, citlivost 107 dB (+/-3 dB), pohodlný hlavový most, otáčecí klapky, pozlace...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Cresyn CS-HP500

Cresyn - The only way to listen! Tak zní slogan této korejské firmy, která zajišťuje tu nejvyšší kvalitu, již od roku 1959! Né nadarmo si ji také pro výrobu svých sluchátek vybraly firmy jako jsou Apple, Panasonic, Denon, Samsung, Audio-Technica, Motorola, Sagem, Sony, NEC, Sharp, Blackberry, HP, Pantech, Toshiba, LG, JVC, Aiwa a mnoho dalších! A to samo o sobě už něco zn...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Enzatec HS703

Enzatec HS703 sluchátka / 3.5 mm audio jack / modrá jsou sluchátka v atraktivním moderním designu. Měkká čelenka s pogumovaným povrchem a extra měkké polštáře, které uvolňují nepříjemný tlak a mírní únavu uší zaručují skutečný komfort i při dlouhém používání sluchátek. Sluchátka jsou kompatibilní s MP3 přehrávačem a notebookem. Nový typ kabelu H zaručuje odolnost a tlum...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Cresyn C260E

Cresyn - The only way to listen! Tak zní slogan této korejské firmy, která zajišťuje tu nejvyšší kvalitu, již od roku 1959! Né nadarmo si ji také pro výrobu svých sluchátek vybraly firmy jako jsou Apple, Panasonic, Denon, Samsung, Audio-Technica, Motorola, Sagem, Sony, NEC, Sharp, Blackberry, HP, Pantech, Toshiba, LG, JVC, Aiwa a mnoho dalších! A to samo o sobě už něco zn...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Energy Sistem Car MP3 1100

Vychutnejte si při jízdě autem vaši oblíbenou hudbu ve vysoké kvalitě z libovolného zdroje: Soubory můžete přehrávat buď z SD/SDHC karet, Flash disků přes USB Host rozhraní nebo připojit k přehrávači další audio zařízení přes Line-in vstup. A to vše díky FM vysílači Energy Car MP3 1100.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Faber F3

Popis: Sada 2ks uhlíkových filtrů pro odsavače par Faber: Value, Inca Smart New, Flexa New.Obj. kód: 112.0067.944 Hmotnost: 0,4 kg

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Sencor SPC 5

* Počet zásuvek: 3 * Délka: 7 m * Průmě›r vodiče: 3 x 1,0 mm * Vypínač: ne * Záruka: 2 roky * Značka: Sencor Popis * Délka 7 m * 3 zásuvky * Průmě›r vodiče: 3×1,0 mm Sencor SPC 5

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Jays t-Jays Two

Dynamická pecková sluchátka Jays t-Jays Two dodávají ohromující zvukový zážitek, jaký jste ještě nikdy neslyšeli. * Vlastnosti: 10 mm neodymiový měnič * potlačení okolního hluku * rovný zlacený konektor 3,5 mm * Součástí balení: sluchátka, 5 párů silikonových nástavců, prodlužovací kabel 70 cm, letecký adaptér, stereo splitter

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Genius GHP-460S

Základní parametry Typ: Náhlavní Frekvenční rozsah min. [Hz]: 20 Frekvenční rozsah max. [kHz]: 20 Konektor: 3.5mm (TRS) Citlivost [dBA]: 105 Impedance [Ohm]: 32 Designová sluchátka s nastavitelným hlavovým mostem, frekvenční rozsah 20 Hz až 20 KHz, 40mm měniče, citlivost 105 dB (+/-3 dB), plochý kabel, pozlacený konek...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Samsung LS27E390HS

Popis produktu Samsung  LS27E390 Vynikající kvalita obrazu ve vysokém rozlišení, perfektní podání barev a inovativní technologie, to je monitor Samsung LS27E390. Vysoké Full HD rozlišení Vás naprosto ohromí, ať už pracujete, nebo se bavíte, monitor Vás nikdy nezklame. Ohromující velikost, špičkový panel a rozlišení Full HD je kombinace, kterou musíte mít. Design Designu...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Genius HS-410F

Základní parametry Typ: Náhlavní Frekvenční rozsah min. [Hz]: 20 Frekvenční rozsah max. [kHz]: 20 Konektor: 3.5mm (TRS) Citlivost [dBA]: 102 Impedance [Ohm]: 32 Váha [g]: 139 Mikrofon: Ano Komfortně zpracovaná skládací sluchátka s mikrofonem v zajímavém designu, 1.2m kabel, 40mm reproduktory, citlivost 102 +/- 4...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Jabra Rhythm

Základní parametry Typ: Do uší, Headset Konektor: 3.5mm (TRRS) Váha [g]: 13 Mikrofon: Ano Sluchátka s mikrofonem, poskytují stereofonní zvuk s jiskřivou čistotou, jsou vybavena vícesměrovým mikrofonem s výborným filtrem hluku, 3 velikosti náušníků, 3.5mm konektor.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Modecom MC-140

Výrobce: MODECOM; Třída produktu: Sluchátka; Typ sluchátek: Špunty; Bezdrátová sluchátka: Ne; Mikrofon: Ano; Typ konektoru: 1 x mini-jack 3.5mm (sluchátka + mikrofon); Délka kabelu: 1.2 m; Ovládání hlasitosti: Ano; Frekvenční odezva (sluchátka): 20-20000 Hz; Impedance sluchátek: 16 Ohm; Další informace: www.modecom.cz

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Sencor SPC 31

* Počet zásuvek: 5 * Délka: 5 m * Průmě›r vodiče: 3 x 1,0 mm * Vypínač: ano * Záruka: 2 roky * Značka: Sencor Popis * Délka 5 m * 5 zásuvek * Průmě›r vodiče: 3×1,0 mm * Vypínač Sencor SPC 31

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Sencor SAV 165-015

* HDMI 19pin, konektor/M - konektor/M * Délka 1,5m * Pozlacený, v1.4 * Ideální pro připojení digitálních zobrazovačů jako HDTV, plazma / LCD TV * nebo projektorů ke zdrojům digitálního obrazu jako DVD přehrávače / rekordéry, DVB-T, DVB-S a AV zesilovače / receiveryRozlišení až 4000 x 2000 bodů nebo nižší podporované formáty 1080p FULL * HD/1080i/720p/720i, 3D videoBarevná...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Sencor SPC 30

* Počet zásuvek: 5 * Délka: 3 m * Průmě›r vodiče: 3 x 1,0 mm * Vypínač: ano * Záruka: 2 roky * Značka: Sencor Popis * Délka 3 m * 5 zásuvek * Průmě›r vodiče: 3×1,0 mm * Vypínač Sencor SPC 30

Koupit nejlevněji Porovnat ceny
1 2 3

Pro vyhledávací frázi Jack 3 5 mm kabel jsme na našem vyhledávači našli 174 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Jack 3 5 mm kabel trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!