Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jack 3 5 mm kabel

Nalezeno 282 produktů

Crono E13B

Crono E13B - sluchátka špuntová, jack 3.5mm, černá : Stylová sluchátka Crono jsou dostupným řešením pro poslech hudby nejen na cestách. Ať už jste kdekoli, užijte si čistý zvuk. Typ sluchátek: - špunty Konektor: - 3,5mm Stereo jack Odstup signál/šum: - 102dB +/-3dB Impedance: - 32 Ohm Šířka pásma: - 20Hz - 20kHz Délka přívodní šňůry: - 120 cm Regul...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Crono E14R

Crono E14R - sluchátka špuntová, jack 3.5mm, červená : Stylová sluchátka Crono jsou dostupným řešením pro poslech hudby nejen na cestách. Ať už jste kdekoli, užijte si čistý zvuk. Typ sluchátek: - špunty Konektor: - 3,5mm Stereo jack Odstup signál/šum: - 102dB +/-3dB Impedance: - 32 Ohm Šířka pásma: - 20Hz - 20kHz Délka přívodní šňůry: - 120 cm R...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Crono E14M

Crono E14M - sluchátka špuntová, jack 3.5mm, modrá : Stylová sluchátka jsou dostupným řešením pro poslech hudby nejen na cestách. Ať už jste kdekoli, užijte si čistý zvuk. Typ sluchátek: - špunty Konektor: - 3,5mm Stereo jack Odstup signál/šum: - 102dB +/-3dB Impedance: - 32 Ohm Šířka pásma: - 20Hz - 20kHz Délka přívodní šňůry: - 120 cm Regulace hl...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Crono E-11W

Crono E-11W Sluchátka , bílá ( pecky ) : Stylová sluchátka Crono E-11W jsou dostupným řešením pro poslech hudby nejen na cestách. Ať už jste kdekoli, užijte si čistý zvuk. Typ sluchátek: - špunty Konektor: - 3,5mm Stereo jack Odstup signál/šum: - 102dB +/-3dB Impedance: - 32 Ohm Šířka pásma: - 20Hz - 20kHz Délka přívodní šňůry: - 120 cm Regulace hlasitosti: ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Yongnuo PC Sync 2,5mm jack

Synchronizační kabel PC Sync - 2,5mm jack, Yongnuo Synchronizační kabel vhodný pro propojení radiových odpalovačů a externích systémových blesků se synchronizačním konektorem. Jedna strana PC sync a druhá strana synchronizační konektor. Délka kabelu 20cm. Kompatibilní se zařízeními: Blesky se synchronizačním konektorem a radiové odpalovače vybavené synchroniza...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

AVACOM jack C.32

Nabíjecí Jack pro Notebooky C32 (4,5 x 2,8mm) pro Dell XPS 13

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

AVACOM jack C.36

Nabíjecí Jack pro Notebooky C36 (Square yellow 11x4,5mm) pro Lenovo X1, U330

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

AVACOM jack C.13

Nabíjecí Jack pro Notebooky C13 (6,5 x 3mm) pro Toshiba

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

AVACOM jack C.8

Nabíjecí Jack pro Notebooky C8 (7,53 x 7,3mm) pro Dell

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

AVACOM jack C.18

Nabíjecí Jack pro Notebooky C18 (6,54 x 3,2mm) pro Dell

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Crono HM-53B

Crono HM-53B Sluchátka s mikrofonem , černá : Multimediální sluchátka s mikrofonem Crono HM-53B jsou vhodná jak pro kvalitní poslech hudby, tak pro účely výuky, nebo komunikace. Díky pohodlnému polstrování a kvalitním reproduktorům se postarají o Váš komfort a požitek z reprodukce. Typ sluchátek: - sluchátka s mikrofonem Konektor: - 2x 3,5mm Stereo jack Odstup signá...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Genius HS-400A Dual Jack

Hráči počítačových her si jistě chtějí užívat své herní vrcholy s největším nasazením. Ke hře je potřeba mít kvalitní herní stroj a zvolit si špičkové příslušenství - rychlou myš, pohodlnou klávesnici a nesmí chybět ani dokonalý zvuk, kterého dosáhnete použitím nejmodernějších sluchátek. Sluchátka Genius HS-400A jsou pro toto využití ideálním kandidátem. Nabídnou špičk...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Crono HM-52B

Crono HM-52B Sluchátka s mikrofonem , černá "Univerzální kompaktní náhlavní sada. Doporučeno pro videokonference, internetová volání, výborná pomůcka pro jazykové učebny, využití při jazykových rozborech a diktátech. Typ sluchátek: - sluchátka s mikrofonem Konektor: - 2x 3,5mm Stereo jack Odstup signál/šum: - 95dB +/-3dB Impedance: - 32 Ohm Šířka pásma: - ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Celly BSIDE

Univerzální špuntová sluchátka CELLY BSIDE s plochým kabelem, odolným proti zamotání. Univerzální konektor jack 3,5 mm vhodný pro chytré telefony MP3 či MP4 přehrávače a adaptér pro zařízení Nokia. Sluchátka mají tlačítko pro příjímání hovorů a vestavěný mikrofon s technologií redukce okolního hluku. Rovněž mají dálkové ovládání hudby: 1 kliknutí: play / pause, 2 kliknutí...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Genius HS-400A Single Jack

Hráči počítačových her si jistě chtějí užívat své herní vrcholy s největším nasazením. Ke hře je potřeba mít kvalitní herní stroj a zvolit si špičkové příslušenství - rychlou myš, pohodlnou klávesnici a nesmí chybět ani dokonalý zvuk, kterého dosáhnete použitím nejmodernějších sluchátek. Sluchátka Genius HS-400A jsou pro toto využití ideálním kandidátem. Nabídnou špičk...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

CellularLine FIREFLY

CellularLine FIREFLY In-ear sluchátka s mikrofonem Nový typ špuntových sluchátek FIREFLY od firmy CELLULARLINE. Díky kuželovitému tvaru, dokonale padnou do každého ucha. Jsou ideální pro ty, kdo upřednostňují klasická sluchátka do uší. Reproduktor je rovněž navržen v kuželovitém tvaru a poskytuje čistý a ostrý zvuk. Stejně tak jako předchozí verze FIREFLY mají sluchá...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

CellularLine Bug

Díky jejich zakřivení a elegantnímu designu jsou sluchátka CellularLine BUG velice inovativní a stylové! Špunty do uší BUG jsou navrženy v ergonomickém tvaru, který padne každému uší. Sluchátka BUG vám garantují maximální komfort, čistý a ostrý zvuk! Mimo jiné, díky dech beroucímu designu jsou skvělým módním doplňkem a můžete si vybrat z několika barevných variant. S In-e...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

4World

Sluchátka s mikrofonem stříbrná, regulace hlasitosti na kabelu Vlastnosti: * ovládání hlasitosti na kabelu * elastické, rameno s mikrofonem a ovládáním * citlivost mikrofonu 62 dB * pohodlná sluchátka s pěnovkou Technické údaje: * konektor: jack 3.5mm * délka kabelu: 1,8 m * hmotnost: 125 g Užitečné odkazy: * Stránka výrobce 4World P/N: 02994...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

BELKIN Y, konektor 3,5mm/kolíky 2RCA - 2,1m

Specifikace Kabel BELKIN audio zvukový Y, konektor 3,5mm/kolíky 2RCA - 2,1m -Blue (AV20604qp07) BelkinAV kabel zvukový Y, konektor 3,5mm/kolíky 2RCA - 2,1m Kabel pro připojení přenosného audio přehrávače ke stereofonnímu systému BelkinAV: propojovací prvky pro připojení přenosného audio přehrávače ke stereofonnímu systému BelkinAV řady Blue Series tvoří přechod z jednoho ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

CellularLine MANTIS

CellularLine MANTIS In-ear sluchátka s mikrofonem Sluchátka do uší MANTIS od firmy CELLULARLINE zaručují maximální praktičnost a učiněný komfort. Inovativní tvar kapslí do uší se zvukovými kanálky přináší perfektní, izolovaný a čistý zvuk. Exkluzivní ultra jemné povrchové provedení ještě umocní pohodlí při nošení. Plochý kabel, který je odolný proti zamotání. Vestavěný...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

CellularLine Clear Voice

Naprosto úžasná sluchátka CellularLine CLEAR VOICE určená jak pro telefonní hovory tak pro poslech muziky. Kombinují maximální komfort, vynikající zvukovou kvalitu a fascinující designové provedení! CLEAR VOICE mají vestavěný mikrofon a tlačítko pro příjímání hovorů. V rozsahu dodávky jsou také 3 různé velikosti špuntů do uší, takže dokonale padnou do ucha každému. Díky k...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Audio-Technica ATH-SJ55

Audio-Technica (Japonsko), která slaví 45 let celosvětového působení na trhu, je předním inovátorem v oblasti technologie elektromagnetických měničů. Její mikrofony, bezdrátové mikrofony a systémy, In-Ear Monitor systémy, sluchátka, mixery a elektronika pro audio průmysl, jsou po celém světě vyhlášené pro svůj jedinečný design a špičkové dílenské zpracování. Mezi uživatel...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

MODECOM MC-141

MODECOM MC-141 Sluchátka MODECOM MC-141 byly navrženy za účelem poslouchat hudbu, ať jste kdekoli. Dobrá kvalita zvuku a speciální design pro pohodlné používání, jsou hlavní přednosti MC-141. Sluchátka MODECOM MC-141 jsou ideálním produktem pro lidi, kteří cestují všude se smartphonem, MP3 přehrávačem nebo tabletem. Nízká hmotnost a vestavěný mikrofon jsou perfektní...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

CELLY UP100

Sluchátka s ergonomickým tvarem pro telefony a tablety s plochým kabelem, který se nezamotá.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Genius HS-05A

Za touto značkou stojí taiwanský výrobce KYE Systems, který se zaměřuje na produkci velkého sortimentu počítačového příslušenství a menšího počtu počítačových komponent. Řada HP představuje tzv. headsety, tedy sady sluchátek s integrovaným mikrofonem, který lze snadno použít ke komunikaci po internetu, konferencím či nahrávání hlasu. Tato za příjemný peníz poměrně kval...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

USB Data kabel Motorola V300/ 500/ 600

Motorola V300/V500/V600 (DATA/FAX) podpora GPRS + nabíjení

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Zalman ZM-HPS200

Moderní sluchátka s mikrofonem, které ocení především hráči počítačových her, ale i milovníci videotelefonie a multimédií. Nabízejí obrovský uživatelský komfort a vynikající reprodukci zvuku za každých okolností - s plnými výškami a bouřlivými basy. Sluchátka jsou vybavena 40 milimetrovou řídící jednotkou a citlivým mikrofonem, jenž lze nastavit přesně dle vašich představ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Modecom MC-816

Výrobce: MODECOM; Třída produktu: Sluchátka; Typ sluchátek: Uzavřená; Bezdrátová sluchátka: Ne; Mikrofon: Ano; Typ konektoru: 2 x mini-jack 3.5mm (sluchátka + mikrofon); Délka kabelu: 1.8 m; Ovládání hlasitosti: Ne; Frekvenční odezva (sluchátka): 20-20000 Hz; Impedance sluchátek: 32 Ohm; Citlivost sluchátek: 105 dB/MW; Operační rozsah: Podle délky kabelu; Doplňující infor...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

CellularLine HORNET

Pecková sluchátka pro mobilní telefony a tablety na každou chvilku.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Audio-Technica ATH-ANC33is

Vlastnosti Frekvenční rozsah (Hz): 20 - 20 000 Citlivost (dB): 105 Impedance (Ohm): 32 Provedení Konstrukce: Do uší Připojení: Drátové Délka kabelu: 1,3 m Konektor: Jack 3.5 mm S mikrofonem: Ano Hmotnost Hmotnost: 26 g AUDIO-TECHNICA ATH-ANC33is / Uzavřená sluchátka / Vestavěný mikrofon / 3.5 mm jack / 1.3 m kabel ATH-ANC33is jsou skvě...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Yongnuo LS-PC635

Yongnuo synchronizační kabel LS-PC635 PC Sync - 6,35mm s redukcí na 3,5mm Synchronizační kabel vhodný pro propojení radiových odpalovačů Yongnuo YN-622 C/N a nejen studiových blesků s 3,5mm a 6,25mm synchronizačním konektorem. Jedna strana PC sync a druhá strana 6,25mm jack konektor + redukce na 3,5mm jack. Délka kabelu 30 - 90cm. Kompatibilní se zařízeními: ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

CellularLine Mosquito

CellularLine Mosquito s mikrofonem / in-ear / 3.5 mm jack / černá Díky technologii "Clear Voyce" vám tato sluchátka s mikrofonem poskytují jasnou a precizní zvukovou reprodukci. Ideální řešení pro ty, kteří hledají zařízení pro kvalitní poslech hudby i telefonní hovory. Gumové pecky do uší a jejich inovativní, ergonomický tvar "Ear Grip" zajišťuje naprostý komfort a ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Emos 5 zásuvek 3m P0513

Prodlužovací kabel bílý 5 zásuvek 3m P0513 Emos Prodlužovací kabel s 5 zásuvkami. Délka prodlužovacího kabelu je 3 m. Prodlužovací kabel nemá vypínač. Prodlužovací kabel má všestranné využití v domácnosti. Barevné provedení prodlužovacího kabelu je bílá. Popis zboží: typ E0513 (HE0513), ~250 V/10 A max. délka: 3 m, vodič: H05VV-F3G 1 mm2

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Genius HS-M505X

Headset HS-505X firmy Genius jsou nejlepší volbou pro online chatování. Poskytují velké pohodlí i při dlouhodobém užívání. Tyto sluchátka velmi dobře izolují zvuk. Díky nastavitelné čelence z nerezové oceli se dají sluchátka přizpůsobit pro různé obličeje. Nastavitelný mikrofon dodává čistý zvuk během on-line chatování. Pohodlné ovládání hlasitosti na sluchátkovém kabelu ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Genius GHP-420S

Základní parametry Typ: Náhlavní Frekvenční rozsah min. [Hz]: 20 Frekvenční rozsah max. [kHz]: 20 Konektor: 3.5mm (TRS) Citlivost [dBA]: 107 Impedance [Ohm]: 32 Sluchátka s obdélníkovými náušníky, frekvenční rozsah 20 Hz až 20 KHz, 30mm měniče, citlivost 107 dB (+/-3 dB), pohodlný hlavový most, otáčecí klapky, pozlace...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Cresyn CS-HP500

Cresyn - The only way to listen! Tak zní slogan této korejské firmy, která zajišťuje tu nejvyšší kvalitu, již od roku 1959! Né nadarmo si ji také pro výrobu svých sluchátek vybraly firmy jako jsou Apple, Panasonic, Denon, Samsung, Audio-Technica, Motorola, Sagem, Sony, NEC, Sharp, Blackberry, HP, Pantech, Toshiba, LG, JVC, Aiwa a mnoho dalších! A to samo o sobě už něco zn...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

NAD VISO HP50

NAD VISO HP50 - Sluchátka s vysokou izolací hluku. Mušle kolem uší. Lehká a odolná konstrukce. Dálkové ovládání a mikrofon. Špičková kvalita zvuku.   NAD VISO je vrcholem čtyřicetiletého vývoje inovací ve zvukové technice. Audiofilský model NAD VISO HP50 vytvoří kolem vašich uší neprostupnou bariéru, za kterou zbývá prostor jen pro dokonalý zvuk. Ten uslyšíte s prvním ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

NetX Kabel Patch UTP c5e 5m žlutá

NetX Kabel Patch UTP c5e 5m žlutá Propojovací kabel UTP délky 5m, kat. 5e, žlutý. Vhodný pro 10/100/1000Base-T Ethernet.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Modecom MC-140

Výrobce: MODECOM; Třída produktu: Sluchátka; Typ sluchátek: Špunty; Bezdrátová sluchátka: Ne; Mikrofon: Ano; Typ konektoru: 1 x mini-jack 3.5mm (sluchátka + mikrofon); Délka kabelu: 1.2 m; Ovládání hlasitosti: Ano; Frekvenční odezva (sluchátka): 20-20000 Hz; Impedance sluchátek: 16 Ohm; Další informace: www.modecom.cz

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Creative MA500

Sluchátka Creative MA500 Sluchátka s mikrofonem provedení do uší Creative MA500 je ideální řešení pro poslech hudby z iPod, iPhone, iPad, MP3 přehrávačů a dalších. Sluchátka, která lze připojit k různým zařízením, jsou na cestách ideálním doplňkem a Creative MA500 tento požadavek splňují. Snadné přenášení a použití Sluchátka mají nízkou hmotnost a díky tomu je snadné j...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Cresyn C260E

Cresyn - The only way to listen! Tak zní slogan této korejské firmy, která zajišťuje tu nejvyšší kvalitu, již od roku 1959! Né nadarmo si ji také pro výrobu svých sluchátek vybraly firmy jako jsou Apple, Panasonic, Denon, Samsung, Audio-Technica, Motorola, Sagem, Sony, NEC, Sharp, Blackberry, HP, Pantech, Toshiba, LG, JVC, Aiwa a mnoho dalších! A to samo o sobě už něco zn...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Sencor SPC 5

* Počet zásuvek: 3 * Délka: 7 m * Průmě›r vodiče: 3 x 1,0 mm * Vypínač: ne * Záruka: 2 roky * Značka: Sencor Popis * Délka 7 m * 3 zásuvky * Průmě›r vodiče: 3×1,0 mm Sencor SPC 5

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Sony MDR-XB550AP modrá (MDRXB550APL.CE7)

Kvalitní sluchátka na uši, reproduktor 30 mm, frekvenční rozsah 5 Hz – 22 kHz, citlivost 102 dB/mW, impedance 24 Ω, ovládání hlasitosti a mikrofon na kabelu, plochý kabel, délka kabelu 1,2 m. Nechte na sebe hudbu působit silou EXTRA BASS™. A vyberte si z pěti živoucích barev tu, která bude ladit s vaším stylem. Posilte svůj výkon Nechte se vést skvělými basy. Funkc...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Sencor SPC 31

* Počet zásuvek: 5 * Délka: 5 m * Průmě›r vodiče: 3 x 1,0 mm * Vypínač: ano * Záruka: 2 roky * Značka: Sencor Popis * Délka 5 m * 5 zásuvek * Průmě›r vodiče: 3×1,0 mm * Vypínač Sencor SPC 31

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Genius SW-2.1 370 (31731067102)

Kvalitní reproduktory za rozumnou cenu? Skvělou zvukovou produkcí vás zaručeně nadchnou tyto reproduktory Genius SW-2.1 370 ve dřevě! Perfektní design, skvělý výkon 8 W, Subwoofer + 2 satellitní reproduktory. Řadíte se mezi milovníky hudby či filmů? Potrpíte si na kvalitní zvuk? Pokud ano, vaše požadavky spolehlivě splní tyto reproduktory Genius SW-2.1 370, které posky...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny
1 2 3 4 5

Pro vyhledávací frázi Jack 3 5 mm kabel jsme na našem vyhledávači našli 282 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Jack 3 5 mm kabel trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!