Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sfp opticky modul

Nalezeno 75 produktů

MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well. Product code S+85DLC03D Data Rate 10G Distance 300m Mode MM Wavelength 850nm Connector LC Format SFP+

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well. Product code S+85DLC03D Data Rate 10G Distance 300m Mode MM Wavelength 850nm Connector LC Format SFP+

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well. Product code S+85DLC03D Data Rate 10G Distance 300m Mode MM Wavelength 850nm Connector LC Format SFP+

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 1 dnů
Více informací

MikroTik S+31DLC10D / Převodník / SFP+ optický modul / SM / 10km / 10G / 1310nm (S+31DLC10D)

MikroTik S+31DLC10D / Převodník / SFP+ optický modul / SM / 10km / 10G / 1310nm

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: Cena je za 2ks = kompletní spoj. Technické specifikace: Parametr Hodnota Typ modulu SFP Výstup Optický Typ vidu Single-Mode Rychlost 1G Technologie WDM ano Konektor(y) 1x LC Vlnová délka ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: Cena je za 2ks = kompletní spoj. Technické specifikace: Parametr Hodnota Typ modulu SFP Výstup Optický Typ vidu Single-Mode Rychlost 1G Technologie WDM ano Konektor(y) 1x LC Vlnová délka ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: Cena je za 2ks = kompletní spoj. Technické specifikace: Parametr Hodnota Typ modulu SFP Výstup Optický Typ vidu Single-Mode Rychlost 1G Technologie WDM ano Konektor(y) 1x LC Vlnová délka ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Konektory: (2) LC Optika Formát: SFP Pro typ kabelu: Multi Mode...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Konektory a rozhraní Konektory: (2) LC Optika Dosah [km]: 20 ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S+85D-03 je multimode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Konektory a rozhraní Konektory: (2) LC Optika Dosah [km]: 0,3 Formát: SFP+ Pro typ kabelu: Multi Mode Přenosová rychlost: 10 Gbps Typ přenosu: 2-vláknový V...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

MikroTik MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S+31D-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky.; Konektory: (2) LC ; Optika; Dosah [km]:

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Pozor: pro plně funkční spoj je potřeba k t...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Pozor: pro plně funkční spoj je potřeba k t...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

OEM SFP modul HP X124 1G SFP LC SX Transceiver (JD493A) HP compatible

MiniGBIC (SFP) optický modul pro multimode vlákna JD493A, X124 - Vhodné pro optické kabely multimode 50/125 a 52,5/125 - Vlnová délka 850nm - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um - V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I - V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet - Průmyslový standard "Small form pluggable" (SFP) - Duplexní LC k...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 1 dnů
Více informací

SFP modul transceiver, 155Mbps, 100BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC

Optický SFP modul. Formát: SFP Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: SM Přenosová rychlost: 100Mbps Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet Přenosový protokol:…

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

OEM SFP modul 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (J4858C, X121)

MiniGBIC (SFP) optický modul pro singlemode vlákna J4858C, X121 - Vhodné pro optické kabely singlemode 9/125 - Vlnová délka 1310nm - Dosah 10km na vlákně 9/125um - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um - V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I - V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet - Průmyslový standard "Small form pluggable"...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 1 dnů
Více informací

Signamax 100-32MM, 1G SFP opt.modul MM LC,Cisco k.

Signamax 100-32MM je optický SFP modul s rychlostí 1Gbps, určený pro MM vlákno a max. vzdálenost 550m. Každý jednotlivě balený modul obsahuje měřící protokol a je podpořen 2-letou zárukou. Modul je Cisco kompatibilní.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Signamax 100-32MM, 1G SFP opt.modul MM LC,Cisco k.

Signamax 100-32MM je optický SFP modul s rychlostí 1Gbps, určený pro MM vlákno a max. vzdálenost 550m. Každý jednotlivě balený modul obsahuje měřící protokol a je podpořen 2-letou zárukou. Modul je Cisco kompatibilní.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Signamax 100-32SM-LR20, 1G SFP modul SM LC,20km,C.

Signamax 100-32SM-LR20 je optický SFP modul s rychlostí 1Gbps, určený pro SM vlákno a max. vzdálenost 20km. Každý jednotlivě balený modul obsahuje měřící protokol a je podpořen 2-letou zárukou. Modul je Cisco kompatibilní.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul transceiver, 155Mbps, 100BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC

SFP modul transceiver, 155Mbps, 100BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC, Optický SFP modul. Formát: SFP Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: SM Přenosová rychlost: 100Mbps Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet Přenosový protokol: SDH STM-1 Dosah: 10km Kompatibilita: CISCO Vlnová délka:1310nm DMI diagnostika: Ne Provozní rozsah tepl...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul transceiver, 155Mbps, 100BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC

Optický SFP modul. Formát: SFP Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: SM Přenosová rychlost: 100Mbps Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet Přenosový protokol: SDH STM-1 Dosah: 10km Kompatibilita: CISCO Vlnová délka:1310nm DMI diagnostika: Ne Provozní rozsah tepl

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul Net-X SFP modul/ 1G/ RJ45/ 100m/ Cisco kompatibilní

SFP transcievery s RJ45 metalickým konektorem. Doplňují jeden RJ45 port. Pozor: přepínatelný modul může být použit jen v SFP slotu, který podporuje přepínání Formát: SFP Rychlost: 1000Mbps Typ: metalický Vzdálenost: 100m Konektor: RJ45 Kompatibilita: Cisco Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, defin...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul transceiver, 155Mbps, 100BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC

Optický SFP modul. Formát: SFP Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: SM Přenosová rychlost: 100Mbps Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet Přenosový protokol: SDH STM-1 Dosah: 10km Kompatibilita: CISCO Vlnová délka:1310nm DMI diagnostika: Ne Provozní rozsah teplot: 0 až 70°C Typ vysílače (Tx): MQW FP Spektrální šířka (nm): 4 Typ de...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, pro 550m dlouhé Multi mod spoje. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016-...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, pro 550m dlouhé Multi mod spoje. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016-...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, pro 550m dlouhé Multi mod spoje. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016-...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul…

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275…

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: -----

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametr

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: ------------------ Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z Ostatní: MiniGBIC, Singl...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: ------------------ Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z Ostatní: MiniGBI...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul

SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul, MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: -----...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul

SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul, MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametr...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul TP-Link TL-SM321A WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul

Modul TP-LINK TL-SM321A díky technologii WDM umožňuje přenos dat přes jedno optické vlákno obousměrně. Umožní komunikovat až na vzdálenost 10 kilometrů skvělou přenosovou rychlostí až 1,25 Gbps. TP-LINK TL-SM321A stačí vložit do SFP slotu swtiche, popřípadě do mediakonvertoru (například MC220L). Napájení probíhá přímo z těchto zařízení. Je také vybaven držákem, který umož...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul TP-Link TL-SM321B WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC modul TP-LINK TL-SM321B určený pro rozvod či zakončení optické síťové trasy na vzdálenost až 10 km při maximální rychlosti 1,25 Gbit/s (1000Base-BX). MiniGBIC moduly je možné osazovat postupně dle aktuálních požadavků na rychlost sítě. Při změně konfigurace také není nutné měnit celý aktivní prvek - stačí pouze výměna jednotlivého modulu. Modul je napájen přímo ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul Net-X 100M/ SM Singlemode LC/ 20km/ Cisco

Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a…

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

SFP modul Net-X 1G/ MM Multimode LC/ 550m/ Cisco

Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a…

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: neudáno
Více informací

SFP modul Net-X 100M/ MM multimode LC/ 2km/ Cisco

Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a…

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: neudáno
Více informací

SFP modul Net-X 1G/ SM Singlemode LC/ 40km/ Cisco

Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a…

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

SFP modul Net-X 1G/ SM Singlemode LC/ 20km/ Cisco

Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a…

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: do 19 dnů
Více informací

SFP modul Transceiver 1,25 Gbps, 1000SX, Cisco, MM, LC, 550/300 m, 850 nm

SFP 2-vláknový modul 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Dulex). Délka linky…

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: neudáno
Více informací

SFP modul Transceiver 1,25 Gbps, 1000LX, DMI, Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nm

FP 2-vláknový modul 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Dulex). Délka…

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: neudáno
Více informací

Net-X SFP modul/ 1G/ WDMA SM LC/ TRx 1310/1550/ 20km/ Cisco kompatibilní

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B.Formát: SFPRychlost: 1GbpsTyp: WDMVzdálenost: 20kmTx/Rx (nm): 1310/1550Konektor: LC simplexKompatibilita: CiscoSmall Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-G...

Doprava: 49 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Net-X SFP modul/ 1G/ WDMB SM LC/ TRx 1550/1310/ 2km/ DDM/ Cisco kompatibilní

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B.Formát: SFPRychlost: 1 GbpsTyp: WDMVzdálenost: 2 kmTx/Rx (nm): 1550/1310Konektor: LC simplexKompatibilita: CiscoDDM diagnostika: AnoSmall Form-factor Pluggable ...

Doprava: 49 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Net-X SFP modul/ 1G/ WDMA SM LC/ TRx 1310/1550/ 2km/ DDM/ Cisco kompatibilní

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B.Formát: SFPRychlost: 1 GbpsTyp: WDMVzdálenost: 2 kmTx/Rx (nm): 1310/1550Konektor: LC simplexKompatibilita: CiscoDDM diagnostika: AnoSmall Form-factor Pluggable ...

Doprava: 49 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Net-X SFP modul/ 1G/ WDMB SM LC/ TRx 1550/1310/ 20km/ Cisco kompatibilní

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B.Formát: SFPRychlost: 1GbpsTyp: WDMVzdálenost: 20kmTx/Rx (nm): 1550/1310Konektor: LC simplexKompatibilita: CiscoSmall Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-G...

Doprava: 49 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Repotec Smart Konvertor 10/100/1000BASE-TX/miniGBIC SFP (neosazený)

Repotec Smart Konvertor 10/100/1000BASE-TX/miniGBIC SFP (neosazený) Univerzální řešení převodníku. Teprve vložením optického SFP modulu rozhodnete, zda bude konvertor pro multi nebo singlemodovou optiku s přenosovou rychlostí 10/100Mbps nebo 1000Mbps Do konvertoru je potřeba vždy zasunou optický SFP modul Vyhovuje standardům IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 1 dnů
Více informací

NOVATRON SFP 1000Base-LX/LH; OEM (SMD; pro Cisco)

SFP (Small Form Factor Pluggable modul) optický modul 1000Base-LX/LH (SM i MM vlákno, LC konektor), dosah až 10km (SM vlákno 9/125 m) nebo až 550m (MM vlákno 50/125 m i 62,5/125 m). Kompaktibilní se switchi značky Cisco.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

NOVATRON SFP 1000Base-LX/LH; OEM (SMD; pro Cisco)

SFP (Small Form Factor Pluggable modul) optický modul 1000Base-LX/LH (SM i MM vlákno, LC konektor), dosah až 10km (SM vlákno 9/125 m) nebo až 550m (MM vlákno 50/125 m i 62,5/125 m). Kompaktibilní se switchi značky Cisco.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

TP-LINK TL-SM321B Gigabit WDM single-mode MiniGBIC modul (SFP); TL-SM321B

TP-link – ideální řešení pro Vaši bezdrátovou síť Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km. Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC220L a je napájen přímo z těchto zařízení. MiniGBIC je vy...

Doprava: 59 Kč
Dostupnost: do 5 dnů
Více informací

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP - TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km. Popis produktu: Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonv...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP - TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km. Popis produktu: Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonv...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

TP-LINK TL-SM311LM Mini GIBC SFP 1Gbps 550m, LC konektor, Multimode

Popis produktu: MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení.Tabulka parametrů:

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

TP-LINK TL-SM311LS Mini GIBC SFP 1Gbps 10km, LC konektor, Singlemode

Popis produktu: MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení.Tabulka parametrů:

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km. Popis produktu: Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC2...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km. Popis produktu: Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC2...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km. Popis produktu: Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC2...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km. Popis produktu: Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC2...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN, Atheros AR9344 CPU, 128MB RAM, 24xGigabit LAN, 1xSFP, RouterOS L5, LCDpan CRS125-24G-1S-2HnD-IN

Výkonný Cloud Core Router s 24x Gbit porty. Ideální náhrada za desktop switch. Velkou předností je SFP port pro optický modul, Wi-Fi karta 2,4 GHz a integrovaný systém RouterOS Mikrotik s licencí L6.…

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Pro vyhledávací frázi Sfp opticky modul jsme na našem vyhledávači našli 75 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Sfp opticky modul trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!