Kde jsem:  CoChceš.cz  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Pasivní prvky  >  Kabely, konektory, zásuvky  >  Výrobce Net-X

Kabely, konektory, zásuvky - Výrobce Net-X

7 produktů
Produktů na stránku:
Seřadit:
Cena od
Cena do

Výrobce

Zobrazit všechnyZobrazit méně
 

NetX Spojka STP c6 RJ45 8 / 8

Net-X Výrobce

NetX Spojka STP c6 RJ45 8 / 8 Spojka slouží ke "konektorovému" spojení kabelů při zachování standardu c6. Používá se v místech, kde se spojka "bloková" nedá použít. Stíněné provedení.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

NetX Spojka UTP c5e RJ45 8 / 8 bílá

Net-X Výrobce

NetX Spojka UTP c5e RJ45 8 / 8 bílá Spojka slouží ke "konektorovému" spojení kabelů při zachování standardu c5e. Používá se v místech, kde se spojka "bloková" nedá použít. Barva: bílá

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

NetX Kabel Patch UTP c5e 2m červená

Net-X Výrobce

NetX Kabel Patch UTP c5e 2m červená Propojovací kabel UTP délky 2m, kat. 5e, červený. Vhodný pro 10/100/1000Base-T Ethernet. Nenalezli jste potřebnou informaci? Zeptejte se nás!

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

NetX Kabel Patch UTP c5e 3m červená

Net-X Výrobce

NetX Kabel Patch UTP c5e 3m červená Propojovací kabel UTP délky 3m, kat. 5e, červený. Vhodný pro 10/100/1000Base-T Ethernet.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

NetX Kabel Patch UTP c5e 5m černá

Net-X Výrobce

NetX Kabel Patch UTP c5e 5m černá Propojovací kabel UTP délky 5m, kat. 5e, černý. Vhodný pro 10/100/1000Base-T Ethernet.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

NetX Kabel Patch UTP c5e 5m zelená

Net-X Výrobce

NetX Kabel Patch UTP c5e 5m zelená Propojovací kabel UTP délky 5m, kat. 5e, zelený. Vhodný pro 10/100/1000Base-T Ethernet.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

NetX Kabel Patch UTP c5e 5m žlutá

Net-X Výrobce

NetX Kabel Patch UTP c5e 5m žlutá Propojovací kabel UTP délky 5m, kat. 5e, žlutý. Vhodný pro 10/100/1000Base-T Ethernet.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Nejnovější Kabely, konektory, zásuvky:

DATACOM Patchkabel FTP,Cat6,2xRJ45, 7m

Patchkabel S/FTP,Cat6,2xRJ45, 7m černý Kabely jsou vyrobeny z mědi.

Do obchodu

DATACOM Patchkabel FTP,Cat6,2xRJ45, 0,5m

Patchkabel S/FTP,Cat6,2xRJ45, 0,5m černý Patchkabel STP,C6,2xRJ45, 0,5m černý. Kabely jsou vyrobeny z mědi.

Do obchodu

DATACOM Patchkabel FTP,Cat.6,2xRJ45, 1m

Patchkabel S/FTP,Cat.6,2xRJ45, 1m černý Patchkabel STP,C6,2xRJ45, 1m černý. Kabely jsou vyrobeny z mědi.

Do obchodu

DATACOM Patchkabel 7m , UTP , Cat5e , RJ45

Patchkabel 7m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý Patchkabel 7m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý. Kabely jsou vyrobeny z mědi.

Do obchodu

DATACOM Patchkabel 5m , FTP , Cat5e , RJ45

Patchkabel 5m , FTP , Cat5e , RJ45, šedý Patch kabel stíněný folií. Kabely jsou vyrobeny z mědi.

Do obchodu

DATACOM Patchkabel 3m , FTP , Cat5e , RJ45

Patchkabel 3m , FTP , Cat5e , RJ45, šedý Patch kabel stíněný folií. Kabely jsou vyrobeny z mědi.

Do obchodu

SOLARIX Patch kabel CAT6 SFTP PVC 2m (C6-315-2MB)

Patch kabel CAT6 SFTP PVC 2m červený Patch kabel CAT6 SFTP PVC 2m červený PŘEHLED Patch kabely v produktové skupině Solarix – CAT6 se vyznačují vysokou spolehlivostí a vynikající funkčností, a to i při zvýšené zátěži nebo použití v náročnějších podmí...

Do obchodu

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Do obchodu

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Do obchodu

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

Do obchodu

Srovnání cen Kabely, konektory, zásuvky

Na CoChces.cz najdete ty nejnižší ceny v kategorii Kabely, konektory, zásuvky Prošli jsme ceny u celkem 63 produktů a našli pro vás ty nejvýhodnější akční nabídky. Na CoChces.cz můžete vybírat Kabely, konektory, zásuvky dle požadovaných parametrů a jednoduše si srovnat ceny z různých internetových obchodů a vybrat tu nejnižší.

CoChces.cz rovná ceny do latě a pomáhá vám najít nejlevnější produkty z 26 internetových obchodů. S Cochces.cz ušetříte a naleznete tu nejlevnější variantu vašeho oblíbeného produktu. Nenechte si ujít žádnou slevu a porovnávejte ceny zboží na CoChces.cz.

CoChces.cz je nejrychleji rostoucí srovnávač v ČR, na kterém vám neunikne žádný nový produkt na trhu. Nevíte si rady s výběrem toho nejlepšího produktu? Zkuste se inspirovat v kategorii TOP produktů, ve které naleznete ty nejčastěji navštěvované produkty. Pátrejte, srovnávejte a nakupujte nejlevněji s CoChces.cz.

Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK