Neff gi 550 s

Nalezeno 4 produkty

APC BE550G-FR

* Napájení: Kapacita (VA) * Nominální vstupní napětí: 120 V * Číselné výstupní napětí: 120 V * Hodnocení přepětí: 365 J * Náhradní baterie: APCRBC110 * Doba nabíjení baterie: 24 h * Výstupní výkon: 330 W * Vstupní frekvence: 60 Hz * Source data-sheet: ICEcat.biz * Možnosti propojení: Výstupní spojení * Typ výstupního spojení: NEMA 5-15P * Délka kabelu: 1.52 m * černá: * R...

EDIMAX ES-5500G

5xLAN 10/100/1000 (RJ45), desktop, 1K MAC, 832KB buffer Hlavní specifikace: Počet portů 1000Base-T: 5x Auto MDI / MDI-X ano Standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3x - Flow Control, Jumbo Frame podpora Porty: 5x GLAN (RJ45) Vyrovnávací paměť: 832 kB MAC adresy: 1K MAC Rozměry: Šířka: 157 mm; Výška: 26 mm; Hloubka: 78 m...

APC BE550G-CP

* Napájení: Kapacita (VA) * Nominální vstupní napětí: 120 V * Číselné výstupní napětí: 120 V * Hodnocení přepětí: 365 J * Náhradní baterie: APCRBC110 * Doba nabíjení baterie: 24 h * Výstupní výkon: 330 W * Vstupní frekvence: 60 Hz * Source data-sheet: ICEcat.biz * Možnosti propojení: Výstupní spojení * Typ výstupního spojení: NEMA 5-15P * Délka kabelu: 1.52 m * černá: * R...

APC Power Saving Back UPS Pro 550

550VA/330W, technologie line-interactive, 1 vstupní zásuvka IEC 320 C14, výstupní zásuvka 6x IEC320 C13 - (3) IEC 320 C13 (Záložní provoz na baterie) a (3) IEC 320 C13 (Přepěťová ochrana),SW Power Chute, Rozměry (VxŠxH) - 19,2x9,1x31cm Rozměry (VxŠxH), hmotnost - 6,53kg

TP-LINK TL-SM311LM

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: MiniGBIC, Multi-Mode, Fiber Module Přenosová rychlost: 1 Gbps Vlnová dél...

MANTO Kimono "NEO" BJJ GI - černé

MANTO "NEO" BJJ GI je kvalitní kimono na brazilské Jiu Jitsu ( perla vazba ), která má plošnou hmotnost (550 g / m2). Kimono MANTO "NEO" BJJ GI v černé barvě. Bavlněné kalhoty s dalšími výztužnými panely dodávají pevnost kolem kolene během denních tréninku. Vylepšený střih je zárukou svobody pohybu. Manto „NEO“ BJJ Gi je ideálním produktem pro Brazilské Jiu Jitsu nadšence...

Více informací
Dostupnost: neudáno

MANTO Kimono "NEO" BJJ GI - bílé

MANTO "NEO" BJJ GI je kvalitní kimono na brazilské Jiu Jitsu ( perla vazba ), která má plošnou hmotnost (550 g / m2). Kimono MANTO "NEO" BJJ GI v bílé barvě. Bavlněné kalhoty s dalšími výztužnými panely dodávají pevnost kolem kolene během denních tréninku. Vylepšený střih je zárukou svobody pohybu. Manto „NEO“ BJJ Gi je ideálním produktem pro Brazilské Jiu Jitsu nadšence ...

Více informací
Dostupnost: neudáno

MANTO Kimono "NEO" BJJ GI - modré

MANTO "NEO" BJJ GI je kvalitní kimono na brazilské Jiu Jitsu ( perla vazba ), která má plošnou hmotnost (550 g / m2). Kimono MANTO "NEO" BJJ GI v modré barvě. Bavlněné kalhoty s dalšími výztužnými panely dodávají pevnost kolem kolene během denních tréninku. Vylepšený střih je zárukou svobody pohybu. Manto „NEO“ BJJ Gi je ideálním produktem pro Brazilské Jiu Jitsu nadšence...

Více informací
Dostupnost: neudáno

Venum ELITE BJJ GI - Černo/černé

Kimono na BJJ od značky Venum. Modelová řada ELITE BJJ GI v černo černé barvě. BJJ GI Elite nabízí skvělý prémiový střih se zesílenými švy. Je vyrobeno z extrémně odolného materiálu, který Vám zajistí dlouhou životnost. Kabát kimona Venum ELITE je vyroben z 550 GSM Heavy-Duty marteriálu s velice jemnou vnitřní podšívkou.

Více informací
Dostupnost: neudáno