Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sfp opticky modul

Nalezeno 94 produktů

MikroTik S+2332LC10D / Převodník / SFP optický modul / SM / 10km / 10GB (S+2332LC10D)

MikroTik S+2332LC10D / Převodník / SFP optický modul / SM / 10km / 10GB

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

MikroTik SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10G, 1310nm

S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km. Konektory a rozhraní Konektory: (2) LC Optika Formát: SFP+ Pro typ kabelu: Single Mode Přenosová rychlost: 10 Gbps Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310 Dosah [km]: 10 Typ přenosu: 2-vláknový Software DDMI - diagnostika: Ano...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

MikroTik SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10G, 1310nm

S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km. Konektory a rozhraní Konektory: (2) LC Optika Formát: SFP+ Pro typ kabelu: Single Mode Přenosová rychlost: 10 Gbps Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310 Dosah [km]: 10 Typ přenosu: 2-vláknový Software DDMI - diagnostika: Ano...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 1 dnů
Více informací

MikroTik S+31DLC10D / Převodník / SFP+ optický modul / SM / 10km / 10G / 1310nm (S+31DLC10D)

MikroTik S+31DLC10D / Převodník / SFP+ optický modul / SM / 10km / 10G / 1310nm

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: Cena je za 2ks = kompletní spoj. Technické specifikace: Parametr Hodnota Typ modulu SFP Výstup Optický Typ vidu Single-Mode Rychlost 1G Technologie WDM ano Konektor(y) 1x LC Vlnová délka ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: Cena je za 2ks = kompletní spoj. Technické specifikace: Parametr Hodnota Typ modulu SFP Výstup Optický Typ vidu Single-Mode Rychlost 1G Technologie WDM ano Konektor(y) 1x LC Vlnová délka ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Konektory: (2) LC Optika Formát: SFP Pro typ kabelu: Multi Mode...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Konektory a rozhraní Konektory: (2) LC Optika Dosah [km]: 20 ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S+85D-03 je multimode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Konektory a rozhraní Konektory: (2) LC Optika Dosah [km]: 0,3 Formát: SFP+ Pro typ kabelu: Multi Mode Přenosová rychlost: 10 Gbps Typ přenosu: 2-vláknový V...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Pozor: pro plně funkční spoj je potřeba k t...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Pozor: pro plně funkční spoj je potřeba k t...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

OEM SFP modul HP X124 1G SFP LC SX Transceiver (JD493A) HP compatible

MiniGBIC (SFP) optický modul pro multimode vlákna JD493A, X124 - Vhodné pro optické kabely multimode 50/125 a 52,5/125 - Vlnová délka 850nm - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um - V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I - V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet - Průmyslový standard "Small form pluggable" (SFP) - Duplexní LC k...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

OEM SFP modul HP X124 1G SFP LC SX Transceiver (JD493A) HP compatible

MiniGBIC (SFP) optický modul pro multimode vlákna JD493A, X124 - Vhodné pro optické kabely multimode 50/125 a 52,5/125 - Vlnová délka 850nm - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um - V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I - V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet - Průmyslový standard "Small form pluggable" (SFP) - Duplexní LC k...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 1 dnů
Více informací

SFP modul 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (JD119B)

MiniGBIC (SFP) optický modul pro singlemode vlákna *** OEM HP kompatibilní SFP modul OEM-J4859C *** (JD119B) - Vhodné pro optické kabely singlemode 9/125 - Vlnová délka 1310nm - Dosah 10km na vlákně 9/125um - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um - V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I - V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Etherne...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (JD119B)

MiniGBIC (SFP) optický modul pro singlemode vlákna *** OEM HP kompatibilní SFP modul OEM-J4859C *** (JD119B) - Vhodné pro optické kabely singlemode 9/125 - Vlnová délka 1310nm - Dosah 10km na vlákně 9/125um - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um - V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I - V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Etherne...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 1 dnů
Více informací

MIKROTIK SFP+ modul 10G SM WDM sada 2ks (10km)

S+23/32LC10D je dvojice SFP transceiverů. S+23LC10D je 10G single mode optický SFP+ modul s konektorem LC, T1270nm/R1330nm. S+32LC10D je 10G single mode optický SFP+ modul s konektorem LC, T1330nm/R1270nm. Spolu pracují až do vzdálenosti 10km. TECHNICKÉ SPECIFIKACE Rychlost • 10Gbps Vlnová délka • 1270 / 1330nm

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul transceiver, 155Mbps, 100BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC

Optický SFP modul. Formát: SFP Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: SM Přenosová rychlost: 100Mbps Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet Přenosový protokol:…

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

OEM SFP modul 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (J4858C, X121)

MiniGBIC (SFP) optický modul pro singlemode vlákna J4858C, X121 - Vhodné pro optické kabely singlemode 9/125 - Vlnová délka 1310nm - Dosah 10km na vlákně 9/125um - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um - V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I - V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet - Průmyslový standard "Small form pluggable"...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

OEM SFP modul 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (J4858C, X121)

MiniGBIC (SFP) optický modul pro singlemode vlákna J4858C, X121 - Vhodné pro optické kabely singlemode 9/125 - Vlnová délka 1310nm - Dosah 10km na vlákně 9/125um - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um - V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I - V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet - Průmyslový standard "Small form pluggable"...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 1 dnů
Více informací

Dell optický modul SFP, 1Gbit, WDMB 1550, 1310, 20km, Dell kompatibilní OEM - SFP-1G-WDMB-20KM-D

Univerzální SFP WDMB modul, rychlost 1 Gb/s, vzdálenost max. 20 km, Tx/Rx 1310, 1550 nm; LC konektor.

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 14 dnů
Více informací

Dell optický modul SFP, 1Gbit, WDMA 1310, 1550, 20km, Dell kompatibilní OEM - SFP-1G-WDMA-20KM-D

Univerzální SFP WDMA modul, rychlost 1 Gb/s, vzdálenost max. 20 km, Tx/Rx 1310, 1550 nm; LC konektor.

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 14 dnů
Více informací

Dell optický modul SFP, 1Gbit, CWDM 1470nm, 80km, Dell kompatibilní OEM - SFP-1G-CWDM47-SM-80KM-D

Univerzální SFP CWDM modul, rychlost 1 Gb/s, vzdálenost max. 80 km, Tx/Rx 1470 nm, 2x LC konektor.

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 14 dnů
Více informací

Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit - sada 2 kusů - UF-SM-10G

Optický modul, přenosová rychlost až 10 Gbps na vzdálenost max. 10 km. Sada dvou kusů.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Signamax 100-32SM-LR20, 1G SFP modul SM LC,20km,C.

Signamax 100-32SM-LR20 je optický SFP modul s rychlostí 1Gbps, určený pro SM vlákno a max. vzdálenost 20km. Každý jednotlivě balený modul obsahuje měřící protokol a je podpořen 2-letou zárukou. Modul je Cisco kompatibilní.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Signamax 100-32MM, 1G SFP opt.modul MM LC,Cisco k.

Signamax 100-32MM je optický SFP modul s rychlostí 1Gbps, určený pro MM vlákno a max. vzdálenost 550m. Každý jednotlivě balený modul obsahuje měřící protokol a je podpořen 2-letou zárukou. Modul je Cisco kompatibilní.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Signamax 100-32SM-LR20, 1G SFP modul SM LC,20km,C.

Signamax 100-32SM-LR20 je optický SFP modul s rychlostí 1Gbps, určený pro SM vlákno a max. vzdálenost 20km. Každý jednotlivě balený modul obsahuje měřící protokol a je podpořen 2-letou zárukou. Modul je Cisco kompatibilní.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Signamax 100-32MM, 1G SFP opt.modul MM LC,Cisco k.

Signamax 100-32MM je optický SFP modul s rychlostí 1Gbps, určený pro MM vlákno a max. vzdálenost 550m. Každý jednotlivě balený modul obsahuje měřící protokol a je podpořen 2-letou zárukou. Modul je Cisco kompatibilní.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Signamax 100-32SM-LR20, 1G SFP modul SM LC,20km,C.

Signamax 100-32SM-LR20 je optický SFP modul s rychlostí 1Gbps, určený pro SM vlákno a max. vzdálenost 20km. Každý jednotlivě balený modul obsahuje měřící protokol a je podpořen 2-letou zárukou. Modul je Cisco kompatibilní.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Signamax 100-32MM, 1G SFP opt.modul MM LC,Cisco k.

Signamax 100-32MM je optický SFP modul s rychlostí 1Gbps, určený pro MM vlákno a max. vzdálenost 550m. Každý jednotlivě balený modul obsahuje měřící protokol a je podpořen 2-letou zárukou. Modul je Cisco kompatibilní.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul transceiver, 155Mbps, 100BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC

SFP modul transceiver, 155Mbps, 100BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC, Optický SFP modul. Formát: SFP Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: SM Přenosová rychlost: 100Mbps Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet Přenosový protokol: SDH STM-1 Dosah: 10km Kompatibilita: CISCO Vlnová délka:1310nm DMI diagnostika: Ne Provozní rozsah tepl...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul transceiver, 155Mbps, 100BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC

SFP modul transceiver, 155Mbps, 100BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC, Optický SFP modul. Formát: SFP Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: SM Přenosová rychlost: 100Mbps Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet Přenosový protokol: SDH STM-1 Dosah: 10km Kompatibilita: CISCO Vlnová délka:1310nm DMI diagnostika: Ne Provozní rozsah tepl...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul transceiver, 155Mbps, 100BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC

Optický SFP modul. Formát: SFP Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: SM Přenosová rychlost: 100Mbps Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet Přenosový protokol: SDH STM-1 Dosah: 10km Kompatibilita: CISCO Vlnová délka:1310nm DMI diagnostika: Ne Provozní rozsah tepl

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP, 1Gbit, BiDi - sada 2 kusů - UF-SM-1G-S

Optický modul, přenosová rychlost až 1 Gbps na vzdálenost max. 1 km, BiDi. Sada dvou kusů.

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit, BiDi - sada 2 kusů - UF-SM-10G-S

Optický modul, přenosová rychlost až 10 Gbps na vzdálenost max. 10 km, BiDi. Sada dvou kusů.

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

SFP modul transceiver, 155Mbps, 100BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC

Optický SFP modul. Formát: SFP Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: SM Přenosová rychlost: 100Mbps Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet Přenosový protokol: SDH STM-1 Dosah: 10km Kompatibilita: CISCO Vlnová délka:1310nm DMI diagnostika: Ne Provozní rozsah teplot: 0 až 70°C Typ vysílače (Tx): MQW FP Spektrální šířka (nm): 4 Typ de...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul…

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275…

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: -----

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametr

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: ------------------ Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z Ostatní: MiniGBI...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: ------------------ Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z Ostatní: MiniGBIC, Singl...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul

SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul, MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: -----...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul

SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul, MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametr...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul

SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul, MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: -----...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul

SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul, MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametr...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, pro 550m dlouhé Multi mod spoje. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016-...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, pro 550m dlouhé Multi mod spoje. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016-...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, pro 550m dlouhé Multi mod spoje. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016-...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, pro 550m dlouhé Multi mod spoje. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016-...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 1 dnů
Více informací

SFP modul TP-Link TL-SM321A WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul

Modul TP-LINK TL-SM321A díky technologii WDM umožňuje přenos dat přes jedno optické vlákno obousměrně. Umožní komunikovat až na vzdálenost 10 kilometrů skvělou přenosovou rychlostí až 1,25 Gbps. TP-LINK TL-SM321A stačí vložit do SFP slotu swtiche, popřípadě do mediakonvertoru (například MC220L). Napájení probíhá přímo z těchto zařízení. Je také vybaven držákem, který umož...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul TP-Link TL-SM321B WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC modul TP-LINK TL-SM321B určený pro rozvod či zakončení optické síťové trasy na vzdálenost až 10 km při maximální rychlosti 1,25 Gbit/s (1000Base-BX). MiniGBIC moduly je možné osazovat postupně dle aktuálních požadavků na rychlost sítě. Při změně konfigurace také není nutné měnit celý aktivní prvek - stačí pouze výměna jednotlivého modulu. Modul je napájen přímo ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SFP modul Net-X 1G/ SM Singlemode LC/ 20km/ Cisco

Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a…

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

SFP modul Net-X 100M/ SM Singlemode LC/ 20km/ Cisco

Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a…

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: neudáno
Více informací

SFP modul Net-X 1G/ MM Multimode LC/ 550m/ Cisco

Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a…

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

SFP modul Net-X 100M/ MM multimode LC/ 2km/ Cisco

Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a…

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: neudáno
Více informací

SFP modul Net-X 1G/ SM Singlemode LC/ 40km/ Cisco

Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a…

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

TP-LINK TL-SM311LS MiniGbic/ SFP modul - single mod-rozšiřující modul pro switche - optika (TL-SM311LS)

MiniGBIC/ FP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/ 25um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Hlavní vlastnosti: - MiniGBIC/ FP Modul - 1x 1000Base-LX optický port s podporou full duplexního m...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 10 dnů
Více informací

TP-LINK TL-SM311LM MiniGbic/ SFP modul - multi mod- rozšiřující modul pro switche - optika (TL-SM311LM)

MiniGBIC/ FP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/ 2, / 25um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/ 75 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Hlavní vlastnosti: - MiniGBIC/ FP Modul - 1x 1000Base-SX optický port s podporou full dupl...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 10 dnů
Více informací

MIKROTIK optický modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 1310nm (S-31DLC20D)

S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Název Hodnota DDMI - diagnostika: Ano Dosah [km]: 20 Formát: SFP Konektory: (2) LC Pro typ kabelu: Single Mode Pře...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 10 dnů
Více informací

Cisco GLC-SX-MM (SFP 1000Base-SX) - Cisco GLC-SX-MM (SFP 1000Base-SX)

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače sítí LAN, páteřní ATM přepínače, přístupové servery, software pro správu sítí a mnoho dalších produktů nutných pro prov...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Pro vyhledávací frázi Sfp opticky modul jsme na našem vyhledávači našli 94 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Sfp opticky modul trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!