Sfp opticky modul

Nalezeno 99 produktů

Mikrotik SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10G, 1310nm

S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km.; Konektory a rozhraní; Konektory: (2) LC; Optika; Formát: SFP+; Pro typ kabelu: Single Mode;

Více informací
Dostupnost: do 5 dnů

Mikrotik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections ; Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.;

Více informací
Dostupnost: skladem

oem MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.; Modul je kompatibilní se všemi aktivními

Více informací
Dostupnost: skladem

oem MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.; Modul je kompatibilní se všemi aktivními

Více informací
Dostupnost: skladem

oem MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco co

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.; Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také

Více informací
Dostupnost: skladem

MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: Cena je za 2ks = kompletní spoj. Technické specifikace: Parametr Hodnota Typ modulu SFP Výstup Optický Typ vidu Single-Mode Rychlost 1G Technologie WDM ano Konektor(y) 1x LC Vlnová délka ...

Více informací
Dostupnost: skladem

oem MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco com

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.; Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také

Více informací
Dostupnost: skladem

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Konektory: (2) LC Optika Formát: SFP Pro typ kabelu: Multi Mode...

Více informací
Dostupnost: skladem

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Konektory a rozhraní Konektory: (2) LC Optika Dosah [km]: 20 ...

Více informací
Dostupnost: skladem

Mikrotik SFP+ optický modul S+2332LC10D, SM, 10km, 10GB (10G T1270nm/R1330nm + 1

Sady obsahuje dva SFP+ moduly podporující technologii WDM, díky níž je možné přenášet data v obou směrech po jediném vlákně! Propustnost SFP+ kitu je 10 Gbps na vzdálenosti do 10 km.; Typ modulu SFP+; Výstup Optický; Typ vidu Single-Mode; Rychlost 10G;

Více informací
Dostupnost: do 5 dnů

oem MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco com

ML-S+31D-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky.; Konektory: (2) LC ; Optika; Dosah [km]:

Více informací
Dostupnost: skladem

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Pozor: pro plně funkční spoj je potřeba k t...

Více informací
Dostupnost: skladem

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Pozor: pro plně funkční spoj je potřeba k t...

Více informací
Dostupnost: skladem

OEM SFP modul HP X124 1G SFP LC SX Transceiver (JD493A) HP compatible

; MiniGBIC (SFP) optický modul pro multimode vlákna; ; kompatibilní s HP X124, JD493A; ; Vhodné pro optické kabely multimode 50/125 a 52,5/125; - Vlnová délka 850nm; - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um; - V souladu se standardy Fiber Channel

Více informací
Dostupnost: skladem

MIKROTIK SFP+ modul 10G SM WDM sada 2ks (10km)

S+23/32LC10D je dvojice SFP transceiverů. S+23LC10D je 10G single mode optický SFP+ modul s konektorem LC, T1270nm/R1330nm. S+32LC10D je 10G single mode optický SFP+ modul s konektorem LC, T1330nm/R1270nm. Spolu pracují až do vzdálenosti 10km. TECHNICKÉ SPECIFIKACE Rychlost • 10Gbps Vlnová délka • 1270 / 1330nm Typ • WDM Vzdálenost • 10km Konekto...

Více informací
Dostupnost: skladem

MIKROTIK SFP+ modul 10G SM WDM sada 2ks (10km)

S+23/32LC10D je dvojice SFP transceiverů. S+23LC10D je 10G single mode optický SFP+ modul s konektorem LC, T1270nm/R1330nm. S+32LC10D je 10G single mode optický SFP+ modul s konektorem LC, T1330nm/R1270nm. Spolu pracují až do vzdálenosti 10km. TECHNICKÉ SPECIFIKACE Rychlost • 10Gbps Vlnová délka • 1270 / 1330nm Typ • WDM Vzdálenost • 10km Konekto...

Více informací
Dostupnost: skladem

OEM SFP modul HP X124 1G SFP LC SX Transceiver (JD493A) HP compatible

MiniGBIC (SFP) optický modul pro multimode vlákna JD493A, X124 - Vhodné pro optické kabely multimode 50/125 a 52,5/125 - Vlnová délka 850nm - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um - V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I - V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet - Průmyslový standard "Small form pluggable" (SFP) - Duplexní LC k...

Více informací
Dostupnost: skladem

OEM SFP modul HP X124 1G SFP LC SX Transceiver (JD493A) HP compatible

MiniGBIC (SFP) optický modul pro multimode vlákna JD493A, X124 - Vhodné pro optické kabely multimode 50/125 a 52,5/125 - Vlnová délka 850nm - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um - V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I - V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet - Průmyslový standard "Small form pluggable" (SFP) - Duplexní LC k...

Více informací
Dostupnost: do 1 dnů

SFP modul 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (JD119B)

MiniGBIC (SFP) optický modul pro singlemode vlákna *** OEM HP kompatibilní SFP modul OEM-J4859C *** (JD119B) - Vhodné pro optické kabely singlemode 9/125 - Vlnová délka 1310nm - Dosah 10km na vlákně 9/125um - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um - V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I - V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Etherne...

Více informací
Dostupnost: skladem

SFP modul 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (JD119B)

MiniGBIC (SFP) optický modul pro singlemode vlákna *** OEM HP kompatibilní SFP modul OEM-J4859C *** (JD119B) - Vhodné pro optické kabely singlemode 9/125 - Vlnová délka 1310nm - Dosah 10km na vlákně 9/125um - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um - V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I - V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Etherne...

Více informací
Dostupnost: do 1 dnů

SFP modul transceiver, 155Mbps, 100BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC

Optický SFP modul. Formát: SFP Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: SM Přenosová rychlost: 100Mbps Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet Přenosový protokol:…

Více informací
Dostupnost: skladem

OEM SFP modul 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (J4858C, X121)

MiniGBIC (SFP) optický modul pro singlemode vlákna J4858C, X121 - Vhodné pro optické kabely singlemode 9/125 - Vlnová délka 1310nm - Dosah 10km na vlákně 9/125um - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um - V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I - V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet - Průmyslový standard "Small form pluggable"...

Více informací
Dostupnost: skladem

OEM SFP modul 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (J4858C, X121)

MiniGBIC (SFP) optický modul pro singlemode vlákna J4858C, X121 - Vhodné pro optické kabely singlemode 9/125 - Vlnová délka 1310nm - Dosah 10km na vlákně 9/125um - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um - V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I - V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet - Průmyslový standard "Small form pluggable"...

Více informací
Dostupnost: do 1 dnů

Dell optický modul SFP, 1Gbit, WDMB 1550, 1310, 20km, Dell kompatibilní OEM - SFP-1G-WDMB-20KM-D

Univerzální SFP WDMB modul, rychlost 1 Gb/s, vzdálenost max. 20 km, Tx/Rx 1310, 1550 nm; LC konektor.

Více informací
Dostupnost: do 14 dnů

Dell optický modul SFP, 1Gbit, WDMA 1310, 1550, 20km, Dell kompatibilní OEM - SFP-1G-WDMA-20KM-D

Univerzální SFP WDMA modul, rychlost 1 Gb/s, vzdálenost max. 20 km, Tx/Rx 1310, 1550 nm; LC konektor.

Více informací
Dostupnost: do 14 dnů

Dell optický modul SFP, 1Gbit, CWDM 1470nm, 80km, Dell kompatibilní OEM - SFP-1G-CWDM47-SM-80KM-D

Univerzální SFP CWDM modul, rychlost 1 Gb/s, vzdálenost max. 80 km, Tx/Rx 1470 nm, 2x LC konektor.

Více informací
Dostupnost: do 14 dnů

Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP+, 10 Gbps, sada 2 kusů - UF-MM-10G

10G SFP+ modul, režim: multi-mode, sada dvou kusů, 2 x LC konektor.

Více informací
Dostupnost: do 2 dnů

Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit - sada 2 kusů - UF-SM-10G

Optický modul, přenosová rychlost až 10 Gbps na vzdálenost max. 10 km. Sada dvou kusů.

Více informací
Dostupnost: skladem

Signamax 100-32SM-LR20, 1G SFP modul SM LC,20km,C.

Signamax 100-32SM-LR20 je optický SFP modul s rychlostí 1Gbps, určený pro SM vlákno a max. vzdálenost 20km. Každý jednotlivě balený modul obsahuje měřící protokol a je podpořen 2-letou zárukou. Modul je Cisco kompatibilní.

Více informací
Dostupnost: skladem

Signamax 100-32SM-LR20, 1G SFP modul SM LC,20km,C.

Signamax 100-32SM-LR20 je optický SFP modul s rychlostí 1Gbps, určený pro SM vlákno a max. vzdálenost 20km. Každý jednotlivě balený modul obsahuje měřící protokol a je podpořen 2-letou zárukou. Modul je Cisco kompatibilní.

Více informací
Dostupnost: skladem

Signamax 100-32SM-LR20, 1G SFP modul SM LC,20km,C.

Signamax 100-32SM-LR20 je optický SFP modul s rychlostí 1Gbps, určený pro SM vlákno a max. vzdálenost 20km. Každý jednotlivě balený modul obsahuje měřící protokol a je podpořen 2-letou zárukou. Modul je Cisco kompatibilní.

Více informací
Dostupnost: skladem

SFP modul transceiver, 155Mbps, 100BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC

SFP modul transceiver, 155Mbps, 100BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC, Optický SFP modul. Formát: SFP Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: SM Přenosová rychlost: 100Mbps Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet Přenosový protokol: SDH STM-1 Dosah: 10km Kompatibilita: CISCO Vlnová délka:1310nm DMI diagnostika: Ne Provozní rozsah tepl...

Více informací
Dostupnost: skladem

SFP modul transceiver, 155Mbps, 100BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC

SFP modul transceiver, 155Mbps, 100BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC, Optický SFP modul. Formát: SFP Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: SM Přenosová rychlost: 100Mbps Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet Přenosový protokol: SDH STM-1 Dosah: 10km Kompatibilita: CISCO Vlnová délka:1310nm DMI diagnostika: Ne Provozní rozsah tepl...

Více informací
Dostupnost: skladem

SFP modul transceiver, 155Mbps, 100BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC

Optický SFP modul. Formát: SFP Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: SM Přenosová rychlost: 100Mbps Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet Přenosový protokol: SDH STM-1 Dosah: 10km Kompatibilita: CISCO Vlnová délka:1310nm DMI diagnostika: Ne Provozní rozsah tepl

Více informací
Dostupnost: skladem

SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul…

Více informací
Dostupnost: skladem

SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275…

Více informací
Dostupnost: skladem

SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: -----

Více informací
Dostupnost: skladem

SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametr

Více informací
Dostupnost: skladem

SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul

SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul, MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: -----...

Více informací
Dostupnost: skladem

SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul

SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul, MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametr...

Více informací
Dostupnost: skladem

SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul

SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul, MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: -----...

Více informací
Dostupnost: skladem

SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul

SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul, MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametr...

Více informací
Dostupnost: skladem

SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: ------------------ Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z Ostatní: MiniGBIC, Singl...

Více informací
Dostupnost: skladem

SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: ------------------ Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z Ostatní: MiniGBI...

Více informací
Dostupnost: skladem

SFP modul transceiver, 155Mbps, 100BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC

Optický SFP modul. Formát: SFP Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: SM Přenosová rychlost: 100Mbps Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet Přenosový protokol: SDH STM-1 Dosah: 10km Kompatibilita: CISCO Vlnová délka:1310nm DMI diagnostika: Ne Provozní rozsah teplot: 0 až 70°C Typ vysílače (Tx): MQW FP Spektrální šířka (nm): 4 Typ de...

Více informací
Dostupnost: skladem

Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP, 1.25 Gbps, 550m, sada 2 kusů - UF-MM-1G

1.25G SFP modul, režim: multi-mode, sada dvou kusů, 2 x LC konektor.

Více informací
Dostupnost: do 2 dnů

Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP, 1Gbit, BiDi - sada 2 kusů - UF-SM-1G-S

Optický modul, přenosová rychlost až 1 Gbps na vzdálenost max. 1 km, BiDi. Sada dvou kusů.

Více informací
Dostupnost: skladem

Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit, BiDi - sada 2 kusů - UF-SM-10G-S

Optický modul, přenosová rychlost až 10 Gbps na vzdálenost max. 10 km, BiDi. Sada dvou kusů.

Více informací
Dostupnost: do 2 dnů

MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, pro 550m dlouhé Multi mod spoje. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016-...

Více informací
Dostupnost: skladem

MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, pro 550m dlouhé Multi mod spoje. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016-...

Více informací
Dostupnost: skladem

MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, pro 550m dlouhé Multi mod spoje. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016-...

Více informací
Dostupnost: do 1 dnů

SFP modul TP-Link TL-SM321B WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC modul TP-LINK TL-SM321B určený pro rozvod či zakončení optické síťové trasy na vzdálenost až 10 km při maximální rychlosti 1,25 Gbit/s (1000Base-BX). MiniGBIC moduly je možné osazovat postupně dle aktuálních požadavků na rychlost sítě. Při změně konfigurace také není nutné měnit celý aktivní prvek - stačí pouze výměna jednotlivého modulu. Modul je napájen přímo ...

Více informací
Dostupnost: skladem

SFP modul TP-Link TL-SM321A WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul

Modul TP-LINK TL-SM321A díky technologii WDM umožňuje přenos dat přes jedno optické vlákno obousměrně. Umožní komunikovat až na vzdálenost 10 kilometrů skvělou přenosovou rychlostí až 1,25 Gbps. TP-LINK TL-SM321A stačí vložit do SFP slotu swtiche, popřípadě do mediakonvertoru (například MC220L). Napájení probíhá přímo z těchto zařízení. Je také vybaven držákem, který umož...

Více informací
Dostupnost: skladem

TP-LINK TL-SM311LS MiniGbic/ SFP modul - single mod-rozšiřující modul pro switche - optika (TL-SM311LS)

MiniGBIC/ FP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/ 25um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Hlavní vlastnosti: - MiniGBIC/ FP Modul - 1x 1000Base-LX optický port s podporou full duplexního m...

Více informací
Dostupnost: skladem

TP-LINK TL-SM311LM MiniGbic/ SFP modul - multi mod- rozšiřující modul pro switche - optika (TL-SM311LM)

MiniGBIC/ FP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/ 2, / 25um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/ 75 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Hlavní vlastnosti: - MiniGBIC/ FP Modul - 1x 1000Base-SX optický port s podporou full dupl...

Více informací
Dostupnost: skladem

SFP modul Transceiver 1,25 Gbps, 1000SX, Cisco, MM, LC, 550/300 m, 850 nm

SFP 2-vláknový modul 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Dulex). Délka…

Více informací
Dostupnost: neudáno

SFP modul Transceiver 1,25 Gbps, 1000LX, Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nm

SFP 2-vláknový modul 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Dulex). Délka linky…

Více informací
Dostupnost: neudáno

SFP modul Net-X 1G/ SM Singlemode LC/ 20km/ Cisco

Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a…

Více informací
Dostupnost: do 2 dnů

SFP modul Net-X 100M/ SM Singlemode LC/ 20km/ Cisco

Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a…

Více informací
Dostupnost: neudáno

SFP modul Net-X 1G/ MM Multimode LC/ 550m/ Cisco

Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a…

Více informací
Dostupnost: neudáno

Pro vyhledávací frázi Sfp opticky modul jsme na našem vyhledávači našli 99 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Sfp opticky modul trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!