Kde jsem:  CoChceš.cz  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Aktivní prvky  >  Síťové karty  >  D-Link DEM-311GT
Načítám galerii...
Předchozí
Další

D-Link DEM-311GT


Koupit za 785 Kč
Dostupnost: 24. 6. 2024
Mini GBIC transceiver, podpora 1000BaseSX do délky 550m, možnost použití jednovidových i vícevidových vláken, rychlost přenosu až 1000Mbs, podpora výměny za chodu. Ostatní parametry Přenosové rychlosti [Mb/s]: 1000 Rozhraní: SX port Firma D-Link patří mezi oblíbené výrobce především síťových počítačových prvků. Nejinak tomu je i v našich končinách a to je i důvod, proč se výrobky i této firmy dos... celý popis

Podobné produkty

Všechny nabídky pro D-Link DEM-311GT

Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit vícevidový optický SX (LC-Duplex) port, vícevidové vlákno 50/125µm až 550 m, vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m, plný duplex, 802.3x Flow-Control, výměna za...

Informace v obchodě
Do obchodu
Dostupnost: 24. 6. 2024

Mini GBIC transceiver, podpora 1000BaseSX do délky 550m, možnost použití jednovidových i vícevidových vláken, rychlost přenosu až 1000Mbs, podpora výměny za chodu.

+ doprava 69 Kč
= 868 Kč Možnosti dopravy
Ceny dopravy CZC.cz
Osobní odběr
29 Kč
Česká pošta
80 Kč
Česká pošta - dobírka
125 Kč
Přepravní služba (do 30 kg)
80 Kč
Přepravní služba (do 30 kg) - dobírka
125 Kč
Přepravní služba (nad 30 kg)
85 Kč
Přepravní služba (nad 30 kg) - dobírka
130 Kč
Kurýr po Praze ten samý den
335 Kč
Zásilkovna
59 Kč
Do obchodu
Dostupnost: Do 3 dnů

Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit vícevidový optický SX (LC-Duplex) port, vícevidové vlákno 50/125µm až 550 m, vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m, plný duplex, 802.3x Flow-Control, výměna za...

Informace v obchodě Možnosti dopravy
Ceny dopravy ASSEC computers
Osobní odběr
0 Kč
Česká pošta - dobírka
100 Kč
Přepravní služba (do 30 kg)
100 Kč
Do obchodu
Dostupnost: 24. 6. 2024

Modul - Mini GBIC transceiver je vybaven 1000Mb/s optickým SX (LC-Duplex) portem. Opírá se o průmyslové standardy a je kompatibilní s normami IEEE 802.3u a SFP MSA. Tím je zajištěna kompatibilita s jinými zařízeními. Přístroj n...

+ doprava zdarma
= 1 499 Kč Možnosti dopravy
Ceny dopravy Alza.cz
Osobní odběr
0 Kč
Česká pošta
91 Kč
Česká pošta - dobírka
151 Kč
Přepravní služba (do 30 kg)
0 Kč
Přepravní služba (do 30 kg) - dobírka
150 Kč
Přepravní služba (nad 30 kg)
91 Kč
Přepravní služba (nad 30 kg) - dobírka
151 Kč
Kurýr po Praze ten samý den
180 Kč
AlzaBox - schránky pro vyzvednutí zboží
0 Kč
AlzaExpres (Praha a okolí)
99 Kč
Expresní kurýr po praze (do 90 min)
301 Kč
Kurýr po Praze ten samý den - dobírka
241 Kč
Do obchodu
Dostupnost: Skladem

1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow-Control Vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m Vícevidové vlákno 50,0/125µm a...

+ doprava 20 Kč
= 1 749 Kč Možnosti dopravy
Ceny dopravy ElektroCR
Osobní odběr
0 Kč
Česká pošta
0 Kč
Balíková služba PPL
99 Kč
Spediční firma DPD
150 Kč
TopTrans
490 Kč
Vlastní doprava
999 Kč
Do obchodu
Dostupnost: Do 3 dnů

1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow-Control Vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m Vícevidové vlákno 50,0/125µm a...

+ doprava 20 Kč
= 1 749 Kč Možnosti dopravy
Ceny dopravy EuroKing
Osobní odběr
0 Kč
Česká pošta
99 Kč
Česká pošta - dobírka
120 Kč
Přepravní služba (do 30 kg)
99 Kč
Přepravní služba (do 30 kg) - dobírka
120 Kč
Přepravní služba (nad 30 kg)
190 Kč
Přepravní služba (nad 30 kg) - dobírka
220 Kč
Do obchodu
Dostupnost: Do 3 dnů

Parametry

Výrobce D-link

Popis D-Link DEM-311GT

nenudse.cz píše:

Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit vícevidový optický SX (LC-Duplex) port, vícevidové vlákno 50/125µm až 550 m, vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m, plný duplex, 802.3x Flow-Control, výměna za chodu. •1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port
•Plně duplexní provoz 2000Mbit
•802.3x podpora Flow-Control
•Výměna za provozu
•IEEE 802.3z
•IEEE 802.3x Flow-Control
•Vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m
•Vícevidové vlákno 50,0/12

ElektroCR píše:

1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port
Plně duplexní provoz 2000Mbit
802.3x podpora Flow-Control
Výměna za provozu
IEEE 802.3z
IEEE 802.3x Flow-Control
Vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m
Vícevidové vlákno 50,0/125µm až 550 m
Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit vícevidový optický SX (LC-Duplex) port, vícevidové vlákno 50/125µm až 550 m, vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m, plný duplex, 802.3x Flow-Control, výměna za chodu.
Vhodné k:
- DES-3250TG
- DES-3224TGR
- DES-3526
- DES-3550
- DES-3312SR
- DGS-1216T
- DGS-1216T
- DGS-3224SR
- DGS-3224Sri
- DES-6500
Podobné vyhledávané fráze: D-Link DEM-311GT |  dema detske  |  drez dem 1 5 l  |  drez dem 1 l  |  drez dem 16 l  |  drez dem 6 l  |  mazda demio  |  demon song  |  demon ticha  |  dema iseo 3 0  |  demi lovato  |  demon mesta  |  dema kh 750 w  |  dema 5 x 5 x 5 m  |  demel karel  |  demon hnevu  |  smrt demona  |  svaty demon  |  sedm demonu  |  dema 710 w  |  demar hawai  |  demizon 5l  |  dema ecco 1 0  |  more by demi  |  demoni noci  |  demon shell  |  dema xl 130 l  |  demi glace  |  demizon 5 l  |  demizon 10l  |  eye demon s  |  dema gt 20  |  karel demel  |  demax k 25 kg  |  demax a 25 kg  |  demar luna  |  +Další nejvyhledávanější
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK