Kde jsem:  CoChceš.cz  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Pasivní prvky  >  Optické patch kabely, konektory ...  >  Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex
Načítám galerii...
Předchozí
Další

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex


Koupit za 166 Kč
Dostupnost: Skladem
Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex celý popis

Podobné produkty

Všechny nabídky pro Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex

XtendLan FOP-LCSC-D-1-50-OM3 Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: multimode Specifikace vlákna: 50/125 um Technologie s...

Informace v obchodě Možnosti dopravy
Ceny dopravy MADER computer
Balíková služba PPL
99 Kč
Česká pošta
99 Kč
Česká pošta - dobírka
120 Kč
Jiná
120 Kč
Kurýr po Praze ten samý den
0 Kč
Osobní odběr
0 Kč
Přepravní služba (do 30 kg)
99 Kč
Přepravní služba (do 30 kg) - dobírka
120 Kč
Přepravní služba (nad 30 kg)
190 Kč
Přepravní služba (nad 30 kg) - dobírka
220 Kč
Vlastní doprava
0 Kč
Do obchodu
Dostupnost: Skladem

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s Technické informace Kategorie: OM3 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: ...

Informace v obchodě Možnosti dopravy
Ceny dopravy EuroKing
Česká pošta
99 Kč
Česká pošta - dobírka
120 Kč
Osobní odběr
0 Kč
Přepravní služba (do 30 kg)
99 Kč
Přepravní služba (do 30 kg) - dobírka
120 Kč
Přepravní služba (nad 30 kg)
190 Kč
Přepravní služba (nad 30 kg) - dobírka
220 Kč
Do obchodu
Dostupnost: Skladem

Parametry

Výrobce OEM

Popis Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex
Podobné vyhledávané fráze: Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex |  duplexni kabel 50 125 om4 sc lc 10m  |  xtendlan fo patch lc sc 1m 62 5 125 duplex  |  duplexni kabel 9 125 lc st 1m  |  pigtail opticky lc 9 125 1m 0 9mm  |  duplexni kabel 9 125 sc sc ls0h 1m  |  duplexni kabel 62 5 125 st sc 1m  |  pigtail opticky sc 9 125 1m 2mm  |  pigtail opticky sc 9 125 1m 0 9mm  |  opticky duplexni kabel 50 125 st st 2m  |  opticky duplexni kabel 50 125 st st 3m  |  xtendlan fo patch lc lc 1m 62 5 125 duplex  |  datacom lc lc 09 125 sm 1m duplex 5420  |  lynx cs duplexni kabel 50 125 om4 sc lc 5m  |  duplexni kabel 50 125 om4 lc lc 10m  |  duplexni kabel 50 125 om4 lc lc 3m  |  duplexni kabel 50 125 om4 lc lc 5m  |  duplexni kabel 50 125 om2 lc lc 2m  |  duplexni kabel 50 125 om3 lc lc 5m  |  duplexni kabel 50 125 om4 lc lc 15m  |  duplexni kabel 50 125 om3 lc lc 10m  |  duplexni kabel 50 125 om2 lc lc 3m  |  duplexni kabel 50 125 om3 lc lc 2m  |  opticky patchkabel lc lc 50 125 2m  |  opticky patchkabel lc lc 50 125 3m  |  xtendlan fo patch lc st 1m 62 5 125 duplex  |  optix lc opticky pigtail 09 125 1m g657a  |  oem pigtail opticky sc 9 125 1m 0 9mm  |  datacom opticky pigtail sc 09 125 sm 1m  |  opticord lc st 50 125 1m  |  duplexni kabel 50 125 om2 sc sc 3m  |  opticord st sc 50 125 1m  |  lynx cs duplexni kabel 50 125 om4 lc lc 5m  |  lynx cs duplexni kabel 50 125 om4 lc lc 2m  |  xtendlan fo patch st sc 2m 50 125 duplex  |  xtendlan fo patch st sc 3m 50 125 duplex  |  +Další nejvyhledávanější
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK