Acc 200 por tbl eff 20x200mg

Nalezeno 4 produkty

ACC 200 (20 tobolek)

Příbalová informace pro pacienta -VP INFORMACE PRO POUŽITÍ, ČTĚTE POZORNĚ! ACC 200 (Acetylcysteinum) tvrdé tobolky Držitel rozhodnutí o registraci: Hexal AG, Holzkirchen, Německo Výrobce: Salutas Pharma GmbH, Barleben, Německo Složení: Léčivá látka: Acetylcysteinum 200 mg v 1 tobolce. Pomocné látky: Mannitol, kyselina stearová, koloidní bezvodý oxid křemičitý, oxid titani...

ACC 100 Neo (20 tablet)

Příbalová informace Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však ACC 100 NEO musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potře...

Acylpyrin + C (12 tablet)

Stránka 1 z 5 Příloha č. 2 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp.zn. sukls126519/2008 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE ACYLPYRIN + C šumivé tablety (acidum acetylsalicylicum, acidum ascorbicum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však ACYLPYRIN+C ...

Acc 200 NEO por.tbl.eff.20x200mg

Přípravek ACC 200 NEO se používá k terapii při akutních i chronických onemocněních dýchacích cest, spojených s tvorbou viskózního hlenu a s obtížnou expektorací. Čtěte pozorně příbalový leták.

Více informací
Dostupnost: skladem

SALUTAS Acc 200 NEO por.tbl.eff.20x200mg

; Bez porady s lékařem může být přípravek užíván dospělými nebo podáván dětem od 6 let při onemocněních dýchacích cest jako jsou akutní zánět průdušek, hrtanu, průdušnice a chřipka a dráždivý kašel při nachlazení. ; Na doporučení lékaře který určí i

Více informací
Dostupnost: do 2 dnů